Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Uber планує взаємодіяти з владою під час запровадження нових проектів в Україні
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Uber планує взаємодіяти з владою під час запровадження нових проектів в Україні

Print E-mail

 Американська компанія Uber повідомила, що планує активніше взаємодіяти з владою у ході запровадження нових проектів в Україні. Так компанія хоче покращити умови пересування свого транспорту у місті.

Про це повідомив генеральний директор Uber у Центральній та Східній Європі Ашкан Кебріті під час зустрічі з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, передає прес-служба Мінінфраструктури.

«Київ — перше місто у Європі, де ми запускаємо цей пілотний проект (Uber Shuttle, альтернатива маршрутному таксі — ред.). Ми прагнемо активніше працювати в Україні та будемо взаємодіяти з органами державної влади задля покращення умов пересування містом та створення альтернативи приватному авто для українців», — повідомив Кебріті.

В Мінінфраструктури сподіваються, що маршрутні таксі в Україні зникнуть до 2030 року, а проекти Uber можуть посприяти цьому. Тому український уряд планує ширше налагодити співпрацю з компанією.

Напередодні Uber повідомив, що планує запустити в Україні сервіс Uber Shuttle — мікроавтобуси за вибраними напрямками, у яких треба бронювати місця.

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі


Administrator, 08-05-2019, hits: 344
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.