Главная arrow О такси за рубежом arrow Тисячі таксистів в Австралії подали колективний позов до Uber
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Тисячі таксистів в Австралії подали колективний позов до Uber

Версия для печати Отправить на e-mail

 Сервіс онлайн-таксі звинувачують в незаконній діяльності і нанесенні позивачам фінансових збитків

В Австралії 6 тисяч таксистів обєдналися для того, щоб подати колективний позов до Верховного суду Вікторії проти компанії з надання послуг онлайн-таксі Uber. Водії з чотирьох штатів звинувачують компанію в незаконній діяльності і заподіянні фінансового збитку, передає Reuters.

«Це буде непересічний випадок щодо можливих незаконних операцій Uber в Австралії і руйнівного впливу, який чинить компанія на життя працьовитих і законослухняних громадян», – прокоментував подану заяву юрист Ендрю Уотсон з юридичної групи Maurice Blackburn, що подала колективний позов.

 Прес-секретар Uber повідомила, що компанії не було пред'явлено колективного позову, і заперечує, що вона діяла незаконно.

«Uber спростовує ці звинувачення, і якщо позов буде розглядатися, ми будемо активно захищатися», – прокоментували в Uber.

За словами представника юридичної фірми, сума позову може скласти «сотні мільйонів доларів», однак остаточний розмір компенсації буде визначатися в рамках переговорів у справі або врегулювання.

При цьому Reuters зазначає, що незважаючи на спротив таксистів і місцевої влади, популярність Uber серед австралійців залишається високою.

Юристи стверджують, що в Uber знали, що операції компанії в Австралії були незаконними з цілого ряду причин, включаючи те, що він «прийняв політику для роботи на будь-якому ринку, де регулятор негласно схвалив це, не роблячи прямих примусових дій».

Між тим повідомлялося, що водії онлайн-сервісів таксі, таких як Uber і Lyft, зібралися провести загальний страйк 8 травня, незадовго до запланованого розміщення акцій Uber. Мета страйку – вимога підвищення зарплати і умов праці. Таксисти в Нью-Йорку не заходитимуть в додатки з 7 до 9 ранку (в годину пік) в середу. Страйк пройде в багатьох інших містах США, а також в Лондоні.

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі


Administrator, 06-05-2019, hits: 234
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.