Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Українське таксі: як доїхати і вижити
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Українське таксі: як доїхати і вижити

Print E-mail

 За статистикою лише 3% українських таксистів працюють легально. Тіньовий обіг грошей у цій сфері, за підрахунками експертів – 50 млрд грн. на рік. І саме безкарність розв’язує руки перевізникам. А ще дозволяє встановлювати захмарні ціни на поїздки.

Незважаючи на підвищену відповідальність, іноді вони полюбляють їздити не зовсім тверезими. Багато служб таксі, які шукають клієнтів горе-водіям, ніякої відповідальності за якість перевезення не несуть. Бо самі працюють нелегально – без ліцензії.

То що ж виявляється – держава фактично втратила контроль за величезною сферою таксі, раз на кожному кроці – нелегали? Сідаючи в машину, виходить, треба розраховувати тільки на себе. Якщо відчуваєте запах алкоголю від водія – зупиняйте поїздку. Інколи таксисти можуть бути і під дією наркотиків. Якщо є хоч натяк на неадекватну поведінку – одразу виходьте з машини.

Для пасажирів – питання номер 1: як відрізнити легального таксиста від перевертня із шашечкою? Перш за все – це наявність стаціонарного таксометра в автівці.

Експеримент Фактів тижня: журналістка підходила до одного й того ж таксиста у двох різних образах – студентки та заможної леді. І обидва рази таксист називав суму у 100 грн. за 300 метрів шляху. Ціна – висока. Та з іншого боку водій може назвати будь-яку ціну, бо в Україні немає чітко прописаного  закону про таксі. А допоки цей ринок буде некерованим, пасажири будуть ризикувати своїм здоров’ям, а то і життям.

Першоджерело

Обговорення на форумі


Administrator, 04-04-2019, hits: 555
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.