Главная arrow Общественные объединения arrow УТМА arrow На 11/07/18 запрошуються ЗМІ. "Бізнес і таксі"
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 
Главная
Публичные заявления министра инфраструктуры
Общественные объединения
Каталог такси в Украине
Таксометры (счётчики) для такси
Продажа и сервис таксометров
Полезные решения, оборудование
Легализация частного такси
Нормативная база, ПДД
Официальные разъяснения
Официальные "разборки"
Нормативные новости
Аналитика, публикации и ТВ
О такси за рубежом
Происшествия, ДТП с такси
Пассажирам о такси
Не только за рулём и клавой
Всякая всячина
Правовая защита водителей
Автомобили для такси
Калькулятор себестоимости
Таксо-дискотека
Приколы от такси
Фотогалерея такси
Автоэротика (вход)
Рекламодателям
Архив публикаций
Обмен ссылками с Таксопорт™
О проекте Портал Таксопорт™
Обратная связь
Содержимое основных разделов
Поиск по содержимому
Архив предложений в нормативку
Архив инициативы ВАСП

Последние 20 ответов в таких темах форума:

На 11/07/18 запрошуються ЗМІ. "Бізнес і таксі"

Версия для печати Отправить на e-mail

 11 липня в Інформаційному агентстві УКРІНФОРМ (Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16) о 16-00 годині Громадська організація «Бізнес-Варта» проведе Круглий стіл, присвячений нагальним проблемам захисту бізнесу в Україні та презентує нові напрями діяльності. У заході візьмуть участь народні депутати, адвокати, правозахисники, відомі спеціалісти з різних галузей, представники роботодавців.

Серед Учасників Круглого Столу - Андрій #АНТОНЮК (https://www.facebook.com/ANDRIY.ANTONYUK), який в тому числі офіційно представляє легальних роботодавців та легальних перевізників на #таксі (http://taxoport.com/) як на Київському рівні так і на всеукраїнському та міжнародному рівнях і є одночасно:

- головою «Української таксомоторної асоціації #УТМА» (http://utma.org.ua/), головою “Київської міської організації роботодавців” (#КМОР, http://kmor.kiev.ua), головою “Федерації роботодавців міста Києва” (#ФРК, http://www.frk.kiev.ua), заступником голови “Федерації роботодавців України” (#ФРУ, http://fru.ua/ua/), головою “Спільного представницького органу роботодавців в місті Києві” (#СПО), головою “Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради (#КМТСЕР, http://www.ntser.gov.ua) при виконавчому органі Київської міської ради #КМР (Київській міській державній адміністрації, #КМДА).

Як відомо ЗМІ голова “Федерації роботодавців міста Києва” Андрій АНТОНЮК у тривалій боротьбі з органами поліції отримав сенсаційні судові рішення (ПОСТАНОВА Окружного адміністративного суду Києва у справі №826/8056/17 та ПОСТАНОВА Київського апеляційного адміністративного суду у справі №826/8056/17), відповідно до яких вперше в історії ВИЗНАНО ПРОТИПРАВНОЮ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ у боротьбі з НЕЛЕГАЛЬНИМИ ТАКСІ. Цю справу в народі та серед таксистів вже прозвали «СПРАВА ПРОТИ #UBER / #UKLON».

Ці судові рішення стали в тому числі підставою подання 4 липня 2018 року заяви про вчинене кримінальне правопорушення та про ВІДКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ щодо #КНЯЗЄВ’А СЕРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА, ГОЛОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ, ГЕНЕРАЛА ПОЛІЦІЇ ДРУГОГО РАНГУ (https://www.facebook.com/100002375876725/posts/1724022847686894/).

Не вперше в історії чиновники найвищого рангу страждають за небажання захищати легальний бізнес і боротися з нелегальними таксі.

Андрій АНТОНЮК зможе розказати про реальні шляхи і конкретні кроки у напрямку захисту легального бізнесу та боротьби з чиновниками будь-якого рівня за небажання захищати легальний бізнес та напевно корупційні небажання боротися з нелегальними таксі.

У разі Вашої зацікавленості до даної резонансної справи та захисту легального бізнесу і боротьби з нелегальними таксі ЗАПРОШУЄМО НА КРУГЛИЙ СТІЛ (11 липня в Інформаційному агентстві УКРІНФОРМ (Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16, о 16-00 годині ) та пропонуємо звертатися за особистими коментарями до Андрія АНТОНЮКА:  (067)4490401, https://www.facebook.com/ANDRIY.ANTONYUK

11.07.2018, КРУГЛИЙ СТІЛ: https://www.facebook.com/BusinessVarta/photos/a.776287015904677.1073741829.772301579636554/875797239286987/?type=3


Administrator, 10-07-2018, hits: 893
   
След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.