Главная arrow О такси за рубежом arrow Суд заборонив сервіс таксі Uber у Відні
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Суд заборонив сервіс таксі Uber у Відні

Версия для печати Отправить на e-mail

 В Австрії комерційний суд Відня заблокував роботу сервісу таксі Uber у столиці країни. Про це з посиланням на повідомлення компанії Taxi 40100, що подала позов, передає в середу, 25 квітня, агентство Reuters. 

Зокрема, суд визнав, що методи роботи Uber не відповідають правилам, встановленим для віденських таксі. За словами юриста Taxi 40100, за будь-яке порушення судової заборони Uber загрожує штраф до € 100 тис.

При цьому представник Uber пообіцяв адаптувати правила до законів і заявив, що сервіс знову запрацює протягом кількох днів.   Нагадаємо, восени 2017 року Uber заборонили в Лондоні. Місцевий транспортний департамент визнав, що сервіс не відповідає вимогам таксі. Пише Кореспондент. 

Спроби заборонити Uber також робилися в Росії, Італії, Данії, Франції, Тайвані, Фінляндії, Іспанії, Греції, Словаччині, Ізраїлі.   Uber запустився в Європі у 2011 році. Багато місцевих таксистів і чиновників звинувачували сервіс у тому, що він не дотримується правил щодо страховок, ліцензій і техніки безпеки.

Першоджерело


Administrator, 26-04-2018, hits: 679
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.