Home arrow About a Taxi Abroad arrow Суд заборонив сервіс таксі Uber у Відні
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Суд заборонив сервіс таксі Uber у Відні

Print E-mail

 В Австрії комерційний суд Відня заблокував роботу сервісу таксі Uber у столиці країни. Про це з посиланням на повідомлення компанії Taxi 40100, що подала позов, передає в середу, 25 квітня, агентство Reuters. 

Зокрема, суд визнав, що методи роботи Uber не відповідають правилам, встановленим для віденських таксі. За словами юриста Taxi 40100, за будь-яке порушення судової заборони Uber загрожує штраф до € 100 тис.

При цьому представник Uber пообіцяв адаптувати правила до законів і заявив, що сервіс знову запрацює протягом кількох днів.   Нагадаємо, восени 2017 року Uber заборонили в Лондоні. Місцевий транспортний департамент визнав, що сервіс не відповідає вимогам таксі. Пише Кореспондент. 

Спроби заборонити Uber також робилися в Росії, Італії, Данії, Франції, Тайвані, Фінляндії, Іспанії, Греції, Словаччині, Ізраїлі.   Uber запустився в Європі у 2011 році. Багато місцевих таксистів і чиновників звинувачували сервіс у тому, що він не дотримується правил щодо страховок, ліцензій і техніки безпеки.

Першоджерело


Administrator, 26-04-2018, hits: 720
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.