Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Uber майже вдвічі підняв мінімальний тариф на таксі у Львові
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Uber майже вдвічі підняв мінімальний тариф на таксі у Львові

Print E-mail
 Компанія Uber внесла зміни до розрахунку вартості і змінила мінімальну ціну поїздки у Львові з 14 грн до 25 грн, повідомляє Lowcost Avia.

У компанії пояснили, що збільшення тарифів здійснили для того, щоб залучити більше водіїв до платформи. Тариф за кілометр залишився незмінним.

«З 6 квітня ми переглядаємо тарифи на поїздки з uberX у Львові: відсьогодні мінімальна вартість поїздки складе 25 грн, а вартість за км – 5 грн. При цьому подача становитиме 15 грн», – йдеться у повідомленні Uber.

На практиці це означає, що звичні маршрути в Uber подорожчали на 11 грн. Якщо раніше поїздка на відстань 5 км коштувала 4 грн за подачу + 5 грн х 5 км = 29 грн, то тепер така поїздка обійдеться у 40 грн (15 грн подача + 5 грн х 5 км).

У компанії Uber-partner, яка займається підтримкою водіїв Uber, ZAXID.NET підтвердили інформацію про підвищення тарифів. Там також зауважили, що нові тарифи на таксі почали діяти від четверга, 6 квітня.

Нагадаємо, у четвер, 30 березня, львівські таксисти провели протест проти іноземних сервісів таксі у місті. Під час акції представники профспілки «Автомобіліст України» заблокували шинами вхід до Львівської обласної державної адміністрації і вимагали заборонити роботу «Яндекс.Таксі» та Uber у місті. Обидва сервіси таксі почали працювати у Львові наприкінці лютого.

Зазначимо, що Uber – найбільша у світі компанія, яка надає послуги з онлайн-виклику таксі. Додатки Uber для смартфонів (Android, iOS) є посередником між водіями, які на своїх приватних автомобілях перевозять пасажирів, і клієнтами, які їхніми послугами користуються.

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі


Administrator, 07-04-2017, hits: 1577
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.