Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow Нечесна боротьба за територію
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Нечесна боротьба за територію

Версия для печати Отправить на e-mail

 "Дев’яності повертаються?" — ставлять риторичне запитання перед правоохоронцями батько і син — Валерій і Степан Кравчини після інциденту з кримінальним душком, що стався 2 січня з водіями таксі "Тройка".

Ось про що йде мова. За словами Степана Кравчини, другого січня о 23:10 до диспетчера "Тройки" — найпершої у Світловодську служби таксі (заснована у 1999 році Валерієм Кравчиною) надійшло замовлення на два автомобіля. Коли водії прибули на місце виклику до міського РАЦСу, хвилин 15 до них ніхто не підходив. Раптом підбігла група молодиків в балаклавах (близько восьми чоловік), яка витягла одного водія з машини, другий встиг зачинити двері і, коли вже від’їжджав, машину вдарили (на фото).Експертну оцінку пошкоджень ще не робили, але ремонт обійдеться щонайменше тисяч у 10.

Обом водіям погрожували:

"Ви тут більше не працюєте! Тільки спробуйте виїхати на лінію, ми ваші машини спалимо і т.п."

На цьому акція залякування не закінчилася. Наступного дня всім водіям, які співпрацюють з таксі "Тройка", почали телефонувати та погрожувати. Попереджали, що водії можуть працювати в будь-якій службі таксі міста, тільки не в цій, інакше їх транспортні засоби спалять!

"Ми хочемо знати хто влаштовує такі протиправні діяння і як до цього ставиться поліція? Чи планують правоохоронці порушити кримінальну справу за нашими заявами і потім розслідувати її? У нас є припущення, що це може бути "роботою" недобросовісних конкурентів, які таким чином намагаються фізично та морально знищити нас, використовуючи сценарій 90-х років!" — обурюються підприємці.


Першоджерело


Administrator, 05-01-2017, hits: 1403
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.