Главная arrow Общественные объединения arrow УТМА arrow Федерация работодателей Украины избрала новое руководство.
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 
Главная
Публичные заявления министра инфраструктуры
Общественные объединения
Каталог такси в Украине
Таксометры (счётчики) для такси
Продажа и сервис таксометров
Полезные решения, оборудование
Легализация частного такси
Нормативная база, ПДД
Официальные разъяснения
Официальные "разборки"
Нормативные новости
Аналитика, публикации и ТВ
О такси за рубежом
Происшествия, ДТП с такси
Пассажирам о такси
Не только за рулём и клавой
Всякая всячина
Правовая защита водителей
Автомобили для такси
Калькулятор себестоимости
Таксо-дискотека
Приколы от такси
Фотогалерея такси
Автоэротика (вход)
Рекламодателям
Архив публикаций
Обмен ссылками с Таксопорт™
О проекте Портал Таксопорт™
Обратная связь
Содержимое основных разделов
Поиск по содержимому
Архив предложений в нормативку
Архив инициативы ВАСП

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Федерация работодателей Украины избрала новое руководство.

Версия для печати Отправить на e-mail

6 сентября 2016 года состоялось заседание Совета Федерации Работодателей Украины (ФРУ), в состав которой входит пятьдесят два руководителя отраслевых и территориальных организаций бизнеса. В ходе заседания большинством голосов было выбрано новый управляющий состав объединения.

Возглавил ФРУ Д.Олейник, глава наблюдательного совета ООО «Ветропак Гостомельський склозавод» и Президент предприятий стеклянной промышленности, который до этого занимал должность заместителя Главы ФРУ по экономическим вопросам.


 

Одним из заместителей нового руководителя ФРУ избран А.Антонюк, который также возглавляет Федерацию работодателей Киева и является Главой Украинской Таксомоторной Ассоциации (УТМА).

ВОО «УТМА» - ассоциированный член Федерации работодателей Украины с апреля 2012 года.

 

 

 Официальное  сообщение на сайте Федерации Работодателей Украины:


Федерація роботодавців України обрала нове керівництво

КИЇВ, 6 вересня 2016 року.

Відсьогодні в Федерації роботодавців України (ФРУ) нове керівництво. Воно було обрано на засіданні у вівторок більшістю голосів керівного органу об'єднання – Радою ФРУ, до складу якої входить 52 керівники галузевих і територіальних організацій бізнесу.

Очолив Федерацію роботодавців України – Дмитро Олійник, голова спостережної ради ВАТ «Ветропак Гостомельський склозавод» та президент Асоціації підприємств скляної промисловості. У 2010-2011 роках він вже очолював Федерацію роботодавців України, а з кінця 2011 року до сьогоднішнього дня був заступником Голови ФРУ з економічних питань.

Дмитро Олійник наголосив, що Федерація була та залишається найвпливовішим бізнес-об'єднанням, що відстоює інтереси національної економіки. - «Я щиро дякую Раді Федерації за довіру та покладену на мене високу відповідальність. Діяльність ФРУ, як і раніше, буде спрямована на покращення умов ведення бізнесу в Україні, залучення інвестицій в економіку та посилення позицій українських підприємств на глобальних ринках. Ми працюємо для того, аби голос українського бізнесу почули в Україні та у світі», - наголосив Дмитро Олійник.

Заступниками новообраного голови Федерації роботодавців України стали: Олег Боярин - Голова Наглядової ради ПрАТ «Єврокар», голова Федерації роботодавців автомобільної галузі, Володимир Цибульський - Генеральний директор АТ «СКФ Україна», голова Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців, Григорій Дашутін - почесний президент концерну NICMAS, голови Федерації роботодавців машинобудівної промисловості, Анатолій Гіршфельд - почесний президент ІГ «УПЕК», голова об'єднання організацій роботодавців Харківської області, Андрій Антонюк – голова Федерації роботодавців м. Києва, Євген Лапін – голова Сумського обласного об'єднання організацій роботодавців.

Голова та його заступники будуть продовжувати представляти та захищати національний бізнес на найвищому національному та міжнародних рівнях. Вони підтримують базові цінності Федерації – відкритість, незалежність та аполітичність, відповідальність, етичне ведення бізнесу та верховенство права.

Також було обрано новий склад Президії Ради ФРУ, яка здійснюватиме стратегічне керівництво діяльністю організації. До складу Президії увійшли 15 власників великих промислових підприємств та керівників галузевих об'єднань бізнесу ключових для України галузей економіки.

Федерація роботодавців України - найбільш впливове об'єднання українського бізнесу. Заснована у 2002 році, Федерація вже 14 років успішно представляє та захищає інтереси бізнесу як в Україні так і на міжнародному рівні. Сьогодні ФРУ об'єднує більше 80 галузевих і територіальних організацій роботодавців, що представляють найбільш вагомі сектори економіки України, серед яких: машинобудування, автомобілебудування, металургія, аерокосмічна і оборонна промисловість, АПК, хімічне виробництво, IT-сфера, медіа-галузь, ПЕК, медична та мікробіологічна промисловість, будівництво, транспортна сфера, легка та харчова промисловість, туризм, комунальні послуги, сфера послуг. ФРУ представляє інтереси близько 8500 підприємств, які у сукупності генерують 70% ВВП України і дають роботу понад 5 млн. людей.

Источник


Administrator, 11-09-2016, hits: 6918
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.