Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow АНОНС МИРНОЙ АКЦИИ (НЕ ПОЛИТИЧЕСКОЙ )
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

АНОНС МИРНОЙ АКЦИИ (НЕ ПОЛИТИЧЕСКОЙ )

Версия для печати Отправить на e-mail

 24 февраля в  зале УНИАН состоялась пресс-конференция реальных участников отечественного рынка такси. Основной обсуждаемой темой стала бездеятельность  властей всех уровней в деле реформирования таксомоторной отрасли.

Информационный материал о пресс-конференции будет размещён на страницах «ТАКСОПОРТА» в ближайшее время.

                                            
АНОНС
МИРНОЇ АКЦІЇ
(НЕ ПОЛІТИЧНОЇ)

Шановні представники ЗМІ, громадськість, Кияни, таксисти!

   25 лютого 2016 року у четвер, о 9:30 за адресою: м.  Київ, вул. Хрещатик, 36, біля приміщення Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації ЗАПРОШУЄМО на мирну не політичну акцію: «UBERна змова Кличка: таксі по ціні життя пасажира?»

 Мета: Публічне  озвучення вимог таксистів до Київського міського голови  Віталія Кличко, київської влади, оголошення національної мобілізації перевізників на таксі та графіку мирних масових акцій протесту для захисту прав та інтересів  таксистів від можливої «UBERної змови Кличка?».

Кількість оголошених  осіб:    до 500 осіб.

Засоби: агітаційні матеріали - листівки, прапори, прапорці, гучномовці  та вся інша технічна та інформаційна техніка, необхідна для проведення акції.

Форма проведення:  мирна,  не політична акція.

Додаток:  Офіційно зареєстровані заяви про проведення мирної не політичної акції.

ПРИ ЦЬОМУ НА ПЕРЕД ПРИНОСИМО СВОЇ ВИБАЧЕННЯ КИЯНАМ ЗА МОЖЛИВІ ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ, ОСКІЛЬКИ МЕТА ЦІЄЇ МИРНОЇ, НЕ ПОЛІТИЧНОЇ АКЦІЇ В ТОМУ ЧИСЛІ Є ЗАХИСТ КИЯН ЯК ПАСАЖИРІВ ТАКСІ, А ТАКОЖ ДУЖЕ ПРОСИМО УТРИМАТИСЬ ВІД БУДЬ–ЯКИХ ПРОТИПРАВНИХ ТА НЕПРАВОМІРНИХ ДІЙ.


Administrator, 24-02-2016, hits: 6879
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.