Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow У Києві дві служби таксі відмовилися обслуговувати клієнта через українську мову
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

У Києві дві служби таксі відмовилися обслуговувати клієнта через українську мову

Версия для печати Отправить на e-mail

 У Києві дві служби таксі Києва відмовилися обслуговувати клієнта, який замовляв автомобіль, спілкуючись українською мовою.

Про цей неприємний інцидент на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Володимир Бойко.

" Добрий вечір, мені потрібна машина за півгодини, їхати на вулицю Північно-Сирецька.
- Что-што?
- На вулицю Північно-Сирецька.

- А вы по-русски не можете? У нас не вибивает компьютер названия на украинском, поэтому мы обслуживаем только на русском", - навів він діалог з диспетчером.

"Телефон цієї служби таксі:  067 233 55 03. Дзвоню в іншу службу: "Експрес-таксі", телефон 050 239 15 15. Відмовляються обслуговувати. Як пояснює диспетчер: ""На украинском не обслуживаем, мне удобно на русском", і починає вимагати, щоб я розмовляв з нею по-російськи. Нагадую, це відбувається у столиці України на 25-му році незалежності під час російської збройної агресії, в результаті якої загинули більше 9 тис. громадян України", - додав журналіст.

Первоисточник

Обсуждение этой темы на форуме


Administrator, 25-12-2015, hits: 2404
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.