Home arrow News of the Legal Field arrow Лицензионные условия 2015
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Лицензионные условия 2015

Print E-mail

 10 декабря 2015 года на Правительственном Портале Кабинета Министров Украины опубликован текст постановления № 1001 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом” от 02.12.15.

Из общего текста документа, в части касающейся предпринимательской деятельности по перевозкам на такси и легковыми автомобилями на заказ, в аспекте профильной тематики «ТАКСОПОРТА» ниже приведены некоторые цитаты.

О допуске к перевозкам водителей:

10. Водії допускаються до роботи за умови:
1) відсутності за результатами медичного огляду протипоказань за станом здоров’я;
3) проходження періодичного навчання методів надання першої домедичної допомоги потерпілим внаслідок дорожньо-транспортних пригод.
11. Встановлюються такі вимоги до водіїв, що здійснюють:
1) внутрішні та міжнародні перевезення пасажирів на таксі, легковими автомобілями на замовлення:
наявність посвідчення водія категорії “В”;
наявність стажу керування за категорією “В” — не менше трьох років;
мінімальний вік — 21 рік;

В части касающейся самозанятых перевозчиков оговорен перечень некоторых пунктов Лицензионных условий, которые не касаются самозанятых перевозчиков. Кроме того, воспользоваться статусом самозанятого перевозчика теперь могут и предприниматели осуществляющие деятельность по перевозкам автомобилями на заказ.

22. На самозайнятих автомобільних перевізників, які провадять господарську діяльність з внутрішніх та міжнародних перевезень пасажирів на таксі, а також з перевезення легковими автомобілями на замовлення, не поширюються вимоги:
підпункту 2 пункту 10 цих Ліцензійних умов у частині проведення інструктажів та стажування водіїв;
підпункту 10 пункту 16 та підпункту 5 пункту 26 цих Ліцензійних умов у частині проведення щозмінного медичного огляду водіїв за умови проходження ними періодичних медичних оглядів;
підпунктів 6 і 7 пункту 16 та підпункту 3 пункту 26 цих Ліцензійних умов у частині проведення перевірки технічного стану транспортного засобу після повернення його з рейсу за умови проведення щозмінних оглядів і випробувань транспортного засобу водієм;
підпунктів 6 і 7 пункту 16 та підпункту 4 пункту 26 цих Ліцензійних умов у частині проведення технічного обслуговування власного транспортного засобу за умови проведення сервісного обслуговування транспортного засобу виконавцями, технічного обслуговування та ремонту, про що проставляється відмітка в сервісній книжці;
підпунктів 1 і 4 пункту 7 цих Ліцензійних умов у частині подання до заяви на отримання ліцензії відомостей про матеріально-технічну базу (крім службового приміщення) та про кваліфікацію персоналу.

Особенности использования транспортных средств оговорены в пунктах 27, 28 и 30.

27. До використання під час провадження господарської діяльності допускаються транспортні засоби, які:
1) зареєстровані відповідно до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 (Офіційний вісник України, 1998 р., № 36, ст. 1327; 2009 р., № 101, ст. 3521);
2) є власністю ліцензіата та мають свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або надані ліцензіату в оренду, кредит, лізинг і мають свідоцтво про реєстрацію та тимчасовий реєстраційний талон, якщо передбачено їх оформлення;
3) пройшли обов’язковий технічний контроль та щодо яких складено протокол перевірки технічного стану транспортного засобу згідно з Порядком проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 р. № 137 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 16, ст. 581), і технічний стан яких відповідає вимогам експлуатаційної безпечності;
4) внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців як засоби провадження господарської діяльності ліцензіата, що відповідають цим Ліцензійним умовам.

28. Використання транспортного засобу одночасно декількома ліцензіатами заборонено.
30. До внутрішніх та (або) міжнародних перевезень пасажирів на таксі допускаються автомобілі, які відповідають вимогам пункту 27 цих Ліцензійних умов та обладнані згідно з вимогами статті 1 Закону України “Про автомобільний транспорт”.

Выложенные выше цитаты не являются исчерпывающим перечнем лицензионных условий по перевозкам на такси. Это наиболее важные нормы, касающиеся самозанятых перевозчиков.

Скачать полный текст с сервера КМУ можно по этой ссылке - "Лицензионные Условия 2015"

Обсуждение и анализ новых Лицензионных Условий в этой теме.

 

 

 


Administrator, 10-12-2015, hits: 11390
   
Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.