Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow Київська поліція зібрала натовп глядачів, намагаючись затримати таксиста-хама
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Київська поліція зібрала натовп глядачів, намагаючись затримати таксиста-хама

Версия для печати Отправить на e-mail

 У Мережі з'явилося відео, на якому київська поліція намагалася затримати водія-порушника, який дуже грубо поводився з представниками закону. У дописі до відео користувач Євгеній Поліщук, який виклав ролик на сервіс YouTube, зауважив, що таксист, із яким намагалися упоратися поліцейські, неправильно припаркувався. "Після прохання прибрати автівку став бикувати, хамити та крити матом. Результат на відео",- підписав Поліщук.

На відео можна побачити, що спочатку поліцейські чемно намагалися затримати водія, проте той став відбиватися. Унаслідок перешкоджання поліцейським, його спробували затримати, проте для того, аби заспокоїти чималого чоловіка, молодому поліцейському та двом дівчатам-копам знадобилося більше двох хвилин.

У натовпі, який зібрався навколо місця подій, можна почути як схвальні коментарі діям поліцейських, так і здивування. Відео із затриманням таксиста було опубліковане й у пабліку Facebook, де деякі користувачі упізнали хама-водія. "Знаю цього "таксюгана", хамло рідкісне, не хотів на 50 гривень до Артема доїхати, коли курс був ще 8, говорить "я - дорогий таксист", хоча сам на Ланосі стоїть", - підписав пост користувач Віталій Янчук.

Першоджерело

Обговорення цієї тему на форумі


Administrator, 16-09-2015, hits: 1979
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.