Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Київська поліція зібрала натовп глядачів, намагаючись затримати таксиста-хама
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Київська поліція зібрала натовп глядачів, намагаючись затримати таксиста-хама

Print E-mail

 У Мережі з'явилося відео, на якому київська поліція намагалася затримати водія-порушника, який дуже грубо поводився з представниками закону. У дописі до відео користувач Євгеній Поліщук, який виклав ролик на сервіс YouTube, зауважив, що таксист, із яким намагалися упоратися поліцейські, неправильно припаркувався. "Після прохання прибрати автівку став бикувати, хамити та крити матом. Результат на відео",- підписав Поліщук.

На відео можна побачити, що спочатку поліцейські чемно намагалися затримати водія, проте той став відбиватися. Унаслідок перешкоджання поліцейським, його спробували затримати, проте для того, аби заспокоїти чималого чоловіка, молодому поліцейському та двом дівчатам-копам знадобилося більше двох хвилин.

У натовпі, який зібрався навколо місця подій, можна почути як схвальні коментарі діям поліцейських, так і здивування. Відео із затриманням таксиста було опубліковане й у пабліку Facebook, де деякі користувачі упізнали хама-водія. "Знаю цього "таксюгана", хамло рідкісне, не хотів на 50 гривень до Артема доїхати, коли курс був ще 8, говорить "я - дорогий таксист", хоча сам на Ланосі стоїть", - підписав пост користувач Віталій Янчук.

Першоджерело

Обговорення цієї тему на форумі


Administrator, 16-09-2015, hits: 2007
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.