Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow Аеропорт «Бориспіль» спростив форму подання заявок для користування стоянками таксі
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Аеропорт «Бориспіль» спростив форму подання заявок для користування стоянками таксі

Версия для печати Отправить на e-mail

 В аеропорту «Бориспіль» спрощено процедуру подання документів на право користування стоянками таксі.

Станом на 25 березня 2015 року до ДП МА «Бориспіль» подано 29 заявок від таксомоторних перевізників, які планують укласти договори про використання транспортної інфраструктури аеропорту. Зокрема, до підприємства надійшло 22 заявки від фізичних осіб-підприємців, кожен з яких володіє 1 транспортним засобом, та 7 заявок — від юридичних осіб із загальною кількістю 96 автомобілів. Жоден із поданих пакетів документів не відповідає заявленим умовам.

З огляду на це пакет документів скорочено на 25%. Так, наприклад із переліку документів виключено копії податкових декларацій, довідок, актів та інше.

Нагадаємо, що в аеропорту «Бориспіль» розроблено спеціальну технологію організації таксомоторних перевезень із окремою зоною паркування машин та диспетчеризацією подачі автомобілів за запитом пасажирів. Починаючи з 31 січня 2015 року аеропорт «Бориспіль», розпочав безстроковий прийом заявок від таксомоторних перевізників — фізичних та юридичних осіб — на право використання транспортної інфраструктури аеропорту, що дозволить пасажирам здійснювати посадку в таксі на першій лінії біля терміналу D.

Форма заявки для юридичних осіб
Форма заявки для фізичних осіб

Першоджерело

Обговорення цієї теми на форумі


Administrator, 26-03-2015, hits: 3049
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.