Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Аеропорт «Бориспіль» спростив форму подання заявок для користування стоянками таксі
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Аеропорт «Бориспіль» спростив форму подання заявок для користування стоянками таксі

Print E-mail

 В аеропорту «Бориспіль» спрощено процедуру подання документів на право користування стоянками таксі.

Станом на 25 березня 2015 року до ДП МА «Бориспіль» подано 29 заявок від таксомоторних перевізників, які планують укласти договори про використання транспортної інфраструктури аеропорту. Зокрема, до підприємства надійшло 22 заявки від фізичних осіб-підприємців, кожен з яких володіє 1 транспортним засобом, та 7 заявок — від юридичних осіб із загальною кількістю 96 автомобілів. Жоден із поданих пакетів документів не відповідає заявленим умовам.

З огляду на це пакет документів скорочено на 25%. Так, наприклад із переліку документів виключено копії податкових декларацій, довідок, актів та інше.

Нагадаємо, що в аеропорту «Бориспіль» розроблено спеціальну технологію організації таксомоторних перевезень із окремою зоною паркування машин та диспетчеризацією подачі автомобілів за запитом пасажирів. Починаючи з 31 січня 2015 року аеропорт «Бориспіль», розпочав безстроковий прийом заявок від таксомоторних перевізників — фізичних та юридичних осіб — на право використання транспортної інфраструктури аеропорту, що дозволить пасажирам здійснювати посадку в таксі на першій лінії біля терміналу D.

Форма заявки для юридичних осіб
Форма заявки для фізичних осіб

Першоджерело

Обговорення цієї теми на форумі


Administrator, 26-03-2015, hits: 3111
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.