Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow Аеропорт «Бориспіль» продовжує безстроковий прийом заявок від автомобільних перевізників на таксі
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Аеропорт «Бориспіль» продовжує безстроковий прийом заявок від автомобільних перевізників на таксі

Версия для печати Отправить на e-mail
 Станом на 16.02.2015 до адміністрації аеропорту «Бориспіль» надійшло 19 заявок від таксомоторних перевізників — юридичних та фізичних осіб — на право використання транспортної інфраструктури аеропорту.

З 19 поданих заявок зацікавленість укладення договору з аеропортом «Бориспіль» виявили 16 перевізників — фізичних осіб підприємців, що володіють 1 автомобілем, та 3 перевізники — юридичні особи — із автопарками у 17, 20 та 35 машин.

 
Наразі в аеропорту проводиться перевірка поданих пакетів документів на відповідність вимогам діючого законодавства та ДП МА «Бориспіль».

Інформацію про комплектність та відповідність документів планується оприлюднити після 23.02.2015 року.

Нагадаємо, що в аеропорту «Бориспіль» розробляється спеціальна технологія організації таксомоторних перевезень із окремою зоною паркування машин та диспетчеризацією подачі автомобілів за запитом пасажирів. Відповідно до цього, з 31 січня 2015 року розпочато безстроковий прийом заявок від таксомоторних перевізників для вивчення попиту на використання транспортної інфраструктури та користування стоянкою таксі на території аеропорту.

Первоисточник

Обсуждение этой темы на форуме


Administrator, 17-02-2015, hits: 3651
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.