Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Аеропорт «Бориспіль» продовжує безстроковий прийом заявок від автомобільних перевізників на таксі
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Аеропорт «Бориспіль» продовжує безстроковий прийом заявок від автомобільних перевізників на таксі

Print E-mail
 Станом на 16.02.2015 до адміністрації аеропорту «Бориспіль» надійшло 19 заявок від таксомоторних перевізників — юридичних та фізичних осіб — на право використання транспортної інфраструктури аеропорту.

З 19 поданих заявок зацікавленість укладення договору з аеропортом «Бориспіль» виявили 16 перевізників — фізичних осіб підприємців, що володіють 1 автомобілем, та 3 перевізники — юридичні особи — із автопарками у 17, 20 та 35 машин.

 
Наразі в аеропорту проводиться перевірка поданих пакетів документів на відповідність вимогам діючого законодавства та ДП МА «Бориспіль».

Інформацію про комплектність та відповідність документів планується оприлюднити після 23.02.2015 року.

Нагадаємо, що в аеропорту «Бориспіль» розробляється спеціальна технологія організації таксомоторних перевезень із окремою зоною паркування машин та диспетчеризацією подачі автомобілів за запитом пасажирів. Відповідно до цього, з 31 січня 2015 року розпочато безстроковий прийом заявок від таксомоторних перевізників для вивчення попиту на використання транспортної інфраструктури та користування стоянкою таксі на території аеропорту.

Первоисточник

Обсуждение этой темы на форуме


Administrator, 17-02-2015, hits: 3706
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.