Главная arrow Всякая всячина arrow Глава Укртрансинспекции подал в отставку из-за запрета проверок бизнеса
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Глава Укртрансинспекции подал в отставку из-за запрета проверок бизнеса

Версия для печати Отправить на e-mail

 Более 500 инспекторов отправили в отпуск за свой счет, запретив проверки. Валерий Черненко не хочет возглавлять такое ведомство.

Глава Укртрансинспекции Валерий Черненко написал заявление об отставке. Заявление он выложил на своей странице в Facebook

"Вот и закончилась моя государственная служба, потому что дальнейшее пребывание в должности председателя Укртрансинспекции не имеет смысла", - сообщил он.

Черненко обвинил правительство в популизме и желании "оседлать" старые-новые схемы на транспорте.

"Государство-банкрот, постоянно просит представителей Запада о предоставлении очередного кредита, не делает никаких действий для сохранения еще существующей инфраструктуры. Принимая закон о запрете проверок, а также отправляя более 500 инспекторов (при общей численности инспекции 675 человек) за свой счет, чиновники действуют в интересах теневого бизнеса, который умело находит в их кабинетах "крышу", - написал бывший чиновник.

Из фейсбука

Ось і закінчилася моя державна служба,тому що подальше перебування на посаді Голови Укртрансінспекції не має сенсу.

За час перебування на службі звітую про наступне:

1. Розроблено близько 40 нормативно-правових актів з приведення українського транспортного законодавства до європейського, що пройшли громадські обговорення і прийняття яких є вкрай необхідними для транспортної галузі, але до сих пір не прийняті.

2. Зламано корупційну схему торгівлі дозволами - для міжнародних автоперевізників були скасовані будь-які квоти на отримання дозволу для виконання перевезень, що дало можливість всім транспортним підприємствам працювати в усіх напрямках. Результатом перевірки видачі дозволів за 2013 рік було порушено слідчими органами СБУ більше 300 кримінальних справ.

3. Не допущено тіньову приватизацію ДП "Київпассервіс", збільшено прибутковість підприємства в 10 разів.

4.Зламано корупційну схему торгівлі правом на пасажирські міжобласні перевезення. Але заборона перевірок не дає змоги викорінити це зло до кінця.

5. Проведено кадрове очищення апарату Укртрансінспекції через перевірку на "детекторі брехні".

6. Запропонований план по збереженню стану автомобільних доріг шляхом контролю за неухильним дотриманням габаритно-вагових параметрів при перевезеннях вантажів автомобільними шляхами України був зведений нанівець мораторієм на проведення перевірок. Згідно інформації з портів України близько 124 тисяч перевезень, які виконувалися протягом трьох місяців 2014 року абсолютно всі виконані з грубим порушенням вагових параметрів, рекордсменом з яких було перевезення вантажу одним транспортним засобом вагою 77,6 тони. Щороку держава втрачає близько 40 млрд грн внаслідок безкарного знищення автомобільних шляхів.

На жаль, нинішні очільники уряду займаються виключно популізмом, балачками про євроінтеграцію та всі свої зусилля спрямовують на "осідлання" старих-нових схем. Держава-банкрот, яка постійно благає представників Заходу про надання чергового кредиту, не робить жодних дій для збереження ще існуючої інфраструктури. Приймаючи Закон про заборону перевірок, а також відправляючи більше 500 інспекторів (при загальній чисельності інспекції 675 чоловік) за власний рахунок, високопосадовці діють в інтересах тіньового бізнесу, який вправно знаходить в їх кабінетах "дах".
Відсутність фахівців серед керівництва Міністерства Інфраструктури розвіює сподівання на реформи в транспортній галузі.

Первоисточник


Administrator, 23-01-2015, hits: 4201
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.