Головна arrow Правовий захист водіїв arrow Відбулося чергове засідання експертно-апеляційної ради.
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

Відбулося чергове засідання експертно-апеляційної ради.

Надрукувати Надіслати електронною поштою

 30 вересня 2014 року відбулося чергове засідання експертно-апеляційної ради при Державній службі України з питань регуляторної політики і розвитку підприємництва.

Всього на раді було розглянуто чотирнадцять апеляційних звернень, в числі яких два по лінії Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті. По одному зверненню прийнято рішення про перенесення розгляду скарги малого підприємства «Купава», по іншому -  прийнято рішення про задоволення претензій фізичної особи підприємця Плошенко М.М. (м Павлоград, Дніпропетровська обл.), якого позбавили ліцензії на право надання послуг таксі. Ліцензія підприємцю повернута.

Інформація про результати засідання експертно-апеляційної ради від 30 вересня 2014 року.

Приводом для позбавлення ліцензії, на думку контролюючого органу, стала відмова ліцензіата від проведення позапланової перевірки, про яку він, нібито, письмово повідомив членів комісії. Підприємець Плошенко М.М. заперечив тим, що відмову від проведення позапланової перевірки він підписав під впливом психологічного тиску з боку членів комісії, і не згоден з Актом проведення перевірки дотримання ліцензійних умов.

Ліцензіатом були надані всі необхідні матеріали для розгляду справи, в той же час в діях органу ліцензування присутні ознаки порушення частини першої статті 21 «Закону про ліцензування» - не надано підстав анулювання ліцензії, а саме: Акт про відмову ліцензіата в проведенні позапланової перевірки від 30.072014 .

Один з членів експертно-апеляційної ради Глава Української таксомоторної Асоціації А.Антонюк рекомендує негайно звертатися в експертно-апеляційну раду в разі порушення прав підприємців. Призначення цього державного органу - об'єктивно і неупереджено розглядати конфлікти між бізнесом та контролюючими органами.


  Обговорення цієї теми на форумі


Administrator, 01-10-2014, hits: 6677
   
Наступна >
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.