Home arrow Analytics, Publications, TV arrow За проїзд у таксі – мінімум 17-20 грн.
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

За проїзд у таксі – мінімум 17-20 грн.

Print E-mail
 Проїхатися в авто із шашечками відтепер коштує дорожче. Тернопільські таксі підняли ціни на свої послуги. В чому причина подорожчання, з’ясовувала наша знімальна група.

Чому тернопільські таксі тепер коштують дорожче, пояснити нескладно. Водії в один голос заявляють – через збільшення вартості матеріалів.

ПАВЛО, таксист:

«Газ піднявся, бензин піднявся. Ми працювали тільки на один газ. Колеса, все в ціні піднялося. Тому підняли ціну. І то не повністю підняли так, як має бути. Ми маємо працювати по півгазу, якщо газ 8 грн., це маєм працювати по 4 грн.».

ВОЛОДИМИР, таксист:

«Подорожчанням газу. Подорожчанням запчастин автомобіля».

МИКОЛА, таксист:

«Я не можу вам сказати точно, щоб так прямо зразу. Напевно підняли через те, що піднялася ціна на газ, на бензин. І стало нерентабельно просто їздити».

РОМАН, таксист:

«В зв’язку з подорожчанням паливно-мастильних матеріалів і всього остального».

Як розповідають таксисти, пасажири ростом цін не дуже здивовані. Від того кількість замовлень наразі не зменшилася.

ПАВЛО, таксист:

«Ні один пасажир не сказав, що дорого. Бо всі прекрасно розуміють, що навіть вигідніше їхати на таксі, ніж на своїй машині».

МИКОЛА, таксист:

«Хто як. Переважно просто перепитують: чому, що, до чого. Але так щоб хтось дуже там щось мав проти, чи як сказати. Люди розуміють, що то фактично не заробіток вже».

ВОЛОДИМИР, таксист:

«Хто користувався таксі, той буде далі користуватися. То вже подумають люди, чи встати швидше і піти на маршрутку, чи викликати таксі».

Додамо, мінімальна плата за проїзд у тернопільських таксі сьогодні 20 гривень, вартість одного кілометру – 4. В авто дешевших марок можна доїхати мінімум за 17 гривень.

У зв’язку з тим, що збільшення тарифу не є домовленістю між перевізниками і фірма таксі в Тернополі не одна, Антимонопольний комітет перевіряти такий ріст ціни не повинен, повідомили в обласному управлінні. Більше того, державною владою заборонено проводити будь-які перевірки в Україні з 1 серпня. Відповідно, ці тарифи у тернопільських таксі поки що залишаться.

Первоисточник

Обсуждение этой темы на форуме


Administrator, 10-09-2014, hits: 4564
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.