Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow В Чернівцях підвищують тарифи на послуги таксі
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

В Чернівцях підвищують тарифи на послуги таксі

Версия для печати Отправить на e-mail
 Чернівецькі служби таксі підвищують ціни. Кажуть, що збільшують тарифи поступово, щоб люди звикли до них. Впродовж літа (деякі таксі почали підвищувати ціни ще з квітня) посадка у таксі поступово подорожчала на дві гривні: з 2,9 до 4,9 гривні. Зараз у деяких таксі сісти в машину коштує 5,9 гривні.

За словами працівників служб, цей тариф покриває вартість "доїзду" машини до клієнта. Також "зріс" і кілометр: орієнтовно з 3,2 до 3,7 гривні. А заміський тариф сягає й 4,6 гривні за кілометр. Водночас невеликі служби, які не мають багато машин, ціни влітку майже не підвищували. Бо активність знижується, настає сезон відпусток, студенти відпочивають, люди їдуть відпочивати.

За словами таксистів, на тарифи впливає здебільшого вартість паливно-мастильних матеріалів та запчастин. Нині таксисти кажуть, що й підвищення тарифів не рятує – заробітки все одно знизилися на чверть. Тому, щоб зменшити витрати, вони не завжди погоджуються на далекі поїздки, наприклад, на околицю міста чи за межі міста.

Крім того, водії самі ремонтують машини. А запчастини всі оцінюються у доларах. Нині курс також лихоманить. Так і ціни: запасні частини постійно дорожчають.

Ще таксисти скаржаться на якість запасних частин. Кажуть, що вона суттєво знизилася. Очевидно, що виробникам не вигідно виготовляти якісні запчастини, таким чином вони спонукають частіше купувати.

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі


Administrator, 08-09-2014, hits: 3742
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.