Home arrow Analytics, Publications, TV arrow В Чернівцях підвищують тарифи на послуги таксі
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

В Чернівцях підвищують тарифи на послуги таксі

Print E-mail
 Чернівецькі служби таксі підвищують ціни. Кажуть, що збільшують тарифи поступово, щоб люди звикли до них. Впродовж літа (деякі таксі почали підвищувати ціни ще з квітня) посадка у таксі поступово подорожчала на дві гривні: з 2,9 до 4,9 гривні. Зараз у деяких таксі сісти в машину коштує 5,9 гривні.

За словами працівників служб, цей тариф покриває вартість "доїзду" машини до клієнта. Також "зріс" і кілометр: орієнтовно з 3,2 до 3,7 гривні. А заміський тариф сягає й 4,6 гривні за кілометр. Водночас невеликі служби, які не мають багато машин, ціни влітку майже не підвищували. Бо активність знижується, настає сезон відпусток, студенти відпочивають, люди їдуть відпочивати.

За словами таксистів, на тарифи впливає здебільшого вартість паливно-мастильних матеріалів та запчастин. Нині таксисти кажуть, що й підвищення тарифів не рятує – заробітки все одно знизилися на чверть. Тому, щоб зменшити витрати, вони не завжди погоджуються на далекі поїздки, наприклад, на околицю міста чи за межі міста.

Крім того, водії самі ремонтують машини. А запчастини всі оцінюються у доларах. Нині курс також лихоманить. Так і ціни: запасні частини постійно дорожчають.

Ще таксисти скаржаться на якість запасних частин. Кажуть, що вона суттєво знизилася. Очевидно, що виробникам не вигідно виготовляти якісні запчастини, таким чином вони спонукають частіше купувати.

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі


Administrator, 08-09-2014, hits: 3827
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.