Главная arrow Общественные объединения arrow УТМА arrow ВГО «УТМА» звернулася до Міністра інфраструктури М. Бурбака
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 
Главная
Публичные заявления министра инфраструктуры
Общественные объединения
Каталог такси в Украине
Таксометры (счётчики) для такси
Продажа и сервис таксометров
Полезные решения, оборудование
Легализация частного такси
Нормативная база, ПДД
Официальные разъяснения
Официальные "разборки"
Нормативные новости
Аналитика, публикации и ТВ
О такси за рубежом
Происшествия, ДТП с такси
Пассажирам о такси
Не только за рулём и клавой
Всякая всячина
Правовая защита водителей
Автомобили для такси
Калькулятор себестоимости
Таксо-дискотека
Приколы от такси
Фотогалерея такси
Автоэротика (вход)
Рекламодателям
Архив публикаций
Обмен ссылками с Таксопорт™
О проекте Портал Таксопорт™
Обратная связь
Содержимое основных разделов
Поиск по содержимому
Архив предложений в нормативку
Архив инициативы ВАСП

Последние 20 ответов в таких темах форума:

ВГО «УТМА» звернулася до Міністра інфраструктури М. Бурбака

Версия для печати Отправить на e-mail

 ВГО «УТМА» звернулася до Міністра інфраструктури М. Бурбака та керівництва ДП «МА “Бориспіль”» з приводу скандальної публікації в ЗМІ щодо крадіжок таксистами-«грачами» особистих речей пасажирів в МА «Бориспіль»

ВГО «Українська таксомоторна асоціація» 02 вересня 2014 р. надіслала Міністру інфраструктури України Максиму Бурбаку лист, в якому наголошується, що не встигли ще вщухнути скандали навколо рішення Антимонопольного комітету України про виявленні ознаки порушень при проведенні (підготовці) ДП «Міжнародний аеропорт “Бориспіль”» державного конкурсу з оренди 110 автомобілів колишньої служби Sky Taxi, як ВГО «УТМА» стало відомо про відкриту та публічну публікацію під назвою, яка промовисто говорить сама за себе: «Таксисты-грачи в “Борисполе” воруют у пассажиров личные вещи», http://kiev.segodnya.ua/ktransport/taksi-borispol-547658.html.

Вцій публікації йдеться про те,що нелегальні перевізники на таксі, які «працюють» на перших лініях та в приміщеннях терміналів ДП «Міжнародний аеропорт “Бориспіль”» систематично вчиняють протиправні дії (у тому числі крадіжки особистих речей) пасажирів не лише з України, а й з-за кордону.

Ряд відомих телеканалів та ЗМІ звернулися до ВГО «УТМА» з проханням надати об’єктивні коментарі з приводу цієї публікації, а також запропонували ВГО «УТМА» провести відповідну прес-конференцію.

«Враховуючи наведене та беручи до уваги бажання об’єктивного висвітлення відповідної теми, ПРОСИМО надати (надіслати) свої офіційні коментарі з приводу наведеної публікації «Таксисты-грачи в “Борисполе” воруют у пассажиров личные вещи», http://kiev.segodnya.ua/ktransport/taksi-borispol-547658.html і повідомити, чи призначено службову перевірку (службове розслідування), та чи підтверджена чи спростована вищевикладена інформація щодо порушення прав громадян України та громадян іноземних держав на безпеку і недоторканність особистого майна при користуванні «таксі» в ДП «Міжнародний аеропорт “Бориспіль”»?
Просимо Вас надати відповідь до 08 вересня 2014 р. в зв’язку з проведенням прес-конференції з вищезазначених питань 09 вересня 2014 р.» — йдеться в листі ВГО «Українська таксомоторна асоціація» до Міністра інфраструктури України Максима Бурбака від 02 вересня 2014 р.

 

UTMA

ВГО УТМА

Обсуждение этой темы на форуме


Administrator, 02-09-2014, hits: 9238
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.