Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow Яценюк звільнить Міністра інфраструктури?
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Яценюк звільнить Міністра інфраструктури?

Версия для печати Отправить на e-mail

 business.ua, Блоги. Автор: Вадим Хабибуллин

Яценюк відкличе подання на Міністра інфраструктури Бурбака?

«…або КОРУПЦІЙНІ скандали в Державному підприємстві «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» скінчяться і його керівник Сергій ГОМБОЛЕВСЬКИЙ буде звільнений або наполягатимемо на звільненні Міністра інфраструктури України Максима БУРБАКА,- Вадим Хабібуллін»

Наперед маємо подякувати Прем’єр-міністру України за останні АНТИКОРУПЦІЙНІ ІНІЦІАТИВИ, які можуть Україні дати шанс і скоріш за все – шанс останній.

Однак разом з цим, плекаємо надію на те, що Прем’єр-міністр України все ж таки НАВАЖИТЬСЯ ЧИСТИТИ РЯДИ своїх поплічників та ВІДКЛИКАТИ ПОДАННЯ на призначення БУРБАКА Максима Юрійовича Міністром інфраструктури України.

КОРУПЦІЙНІ скандали вже норма нашого життя, хоча Український Народ мав надію, що Майдан викорінюватиме хоч потроху це ганебне явище.

Однак постійні КОРУПЦІЙНІ скандали та останні АНТИКОРУПЦІЙНІ ПУБЛІКАЦІЇ навколо підлеглих Міністра інфраструктури України, в тому числі керівника Державного підприємства «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» пана ГОМБОЛЕВСЬКОГО Сергія Євгеновича, призначеного Наказом Міністерства інфраструктури України №46-О від 31.03.2014 можуть давати підстави вважати, що може Міністр інфраструктури України Максим БУРБАК в долі чи в темі?

Ну не може не бути Міністр інфраструктури України Максим БУРБАК в долі чи в темі тривалий час ігноруючи постійні КОРУПЦІЙНІ скандали та останні АНТИКОРУПЦІЙНІ публікації навколо керівника Державного підприємства «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» пана Сергія ГОМБОЛЕВСЬКОГО.

І що саме смішне, що предметом проблем стало питання народного таксі.

Бо воно боляче б’є по кожному з нас, коли замість комфорту і безпеки – нам підсовують КОРУПЦІЙНО утворені купки автомобілів без ліцензій, без конкурсів, без тендерів, без прозорого оподаткування, без належного страхування і відповідальності за багаж і пасажирів – споживачів послуг таксі.

А в переважній більшості випадків – це наші міжнародні гості, які після прильоту в Україну бачать замість комфортних і безпечних карет з чистими і охайними штурманами – бачать «тєлєгі» і «тачанки» з іноді не зовсім приємно «пахнущими ізвозчіками», які можливо користуючись КОРУПЦІЙНОЮ складовою з керівництвом Державного підприємства «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» мають безпосередній доступ до гостей нашої столиці.

Чому ці корупційні скандали покриває Міністр інфраструктури України Максим БУРБАК?

Більшість АНТИКОРУПЦІЙНИХ публікацій можна знайти за допомогою пошукових сервісів інтернету.

Дякувати УКРАЇНСЬКІЙ ПРАВДІ – ми можемо також «любозрєть» на прізвища, які фігурують навколо керівника Державного підприємства «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» пана Сергія ГОМБОЛЕВСЬКОГО!

І знову від Міністра інфраструктури України Максима БУРБАКА тиша!

Не зрозуміло чому Міністр інфраструктури України Максим БУРБАК так підставляє і Арсенія Петровича ЯЦЕНЮКА і Президента України і всю команду?

Невже воно того варте чи вони, попередні «кадри Дона ЯНУКОВИЧА», того варті? Чи вони варті довіри Прем’єр Міністра України та Президента України?

Може деякі міністри та чиновника Арсенія Петровича ЯЦЕНЮКА впевнені «в не дуже довгому перебуванні на посадах» і саме тому працюють за старою козацькою звичкою – нацарював і втік?

То може вони всі праві?

Бо за великим рахунком аніхто не відповів за корупцію і грабунок держави!

І так буде доти, доки поряд з «Небесною сотнею» в Україні, як це не прискорбно казати – не з’явиться «Небесна тисяча чиновників, корупціонерів і казнокрадів»!

Думається Ви підтримаєте думку про те, що не слід чекати, а тому після відкритих та публічних АНТИКОРУПЦІЙНИХ публікацій:

1. Подано позов до Міністерства інфраструктури України та відкрито провадження щодо скасування (визнання нечинним, визнання протиправним) призначення керівника Державного підприємства «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» пана ГОМБОЛЕВСЬКОГО Сергія Євгеновича, призначеного Наказом Міністерства інфраструктури України №46-О від 31.03.2014.

2. Подано відповідні заяви, позови до Прем’єр-міністра України, Кабінету Міністрів України про відкликання подання на призначення БУРБАКА Максима Юрійовича Міністром інфраструктури України згідно Постанови Верховної Ради України про формування складу Кабінету Міністрів України №4305 від 27.02.2014 (802-VII від 27.02.2014) в частині призначення БУРБАКА Максима Юрійовича Міністром інфраструктури України.

3. Подано відповідні заяви, позови до Верховної Ради України про скасування (визнання нечинним, визнання протиправним) Постанови Верховної Ради України про формування складу Кабінету Міністрів України №4305 від 27.02.2014 (802-VII від 27.02.2014) в частині призначення БУРБАКА Максима Юрійовича Міністром інфраструктури України.

4. Подано відповідні заяви до Антикорупційного комітету при Президенті України, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Комітету Верховної ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, Урядовому уповноваженому з питань антикорупційної політики, Люстраційному комітетові України, Раді голів Громадських рад при органах виконавчої влади (при Кабінеті Міністрів України, Постанова №658), засобам масової інформації та іншим…

Маємо мати надію, що або КОРУПЦІЙНІ скандали в Державному підприємстві «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» скінчяться і його керівник Сергій ГОМБОЛЕВСЬКИЙ буде звільнений або наполягатимемо на звільненні Міністра інфраструктури України Максима БУРБАКА.

Першоджерело 

Вадим ХАБІБУЛЛІН | KHABIBULLIN.KIEV.UA

голова Київської обласної колегії адвокатів
член Ради голів Громадських рад
при органах виконавчої влади
(при Кабінеті Міністрів України, Постанова №658)

____________________________________________

ДО УВАГИ ЗМІ, ЧИТАЧІВ:

«Старые кадры» продолжают деятельность, а «новые кадры» старые схемы? 

Корупція в держаеропорті Бориспіль? Чи Міністерство інфраструктури в долі?

Проти Мінінфраструктури відкрили провадження за призначення директора Борисполю | Українська правда - Київ 

Мінінфраструктури: Встановлені факти порушень у фінансово-господарської діяльності аеропорту "Бориспіль" за колишнього керівництва 

Перевізники: Бориспіль хоче віддати Sky Taxi своїм людям  | Українська правда - Київ 

Таксисты сорвали коррупционные планы руководства "Борисполя" | Новости экономики и финансов на Обозревателе 

Бориспільське таксі: старі схеми при новій владі | Економічна правда 

Більшість інших АНТИКОРУПЦІЙНИХ публікацій можна знайти за допомогою пошукових сервісів інтернету…

_______________________________________________________
Яценюк відкличе подання на Міністра інфраструктури Бурбака?

 

Обговорення цієї теми у форумі


Administrator, 07-08-2014, hits: 6991
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.