Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow У Львові група, що контролює таксоперевезення, уже впіймала перших порушників
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

У Львові група, що контролює таксоперевезення, уже впіймала перших порушників

Версия для печати Отправить на e-mail

 Під час першого рейду, під час якого працівники управління транспорту та зв’язку ЛМР спільно з ДАІ та Укртрансінспекцією патрулювали частину Львова з метою виявлення нелегальних водіїв таксі, було складено два акти про порушення законодавства про автомобільний транспорт та протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 КУпАП.

Про це повідомив головний спеціаліст управління транспорту та зв’язку ЛМР Леонід Ульянченко, інформує прес-служба Львівської міськради.

Як йдеться у повідомленні, згідно з розпорядженням мера, у місті створено мобільну групу з питань здійснення контролю за таксомоторними перевезеннями. Вона перевіряє документи перевізників і виявляє серед них нелегальних.

Відтак, на початку цього тижня відбувся перший рейд вул. Чернівецькою, просп. Чорновола (біля готелю «Львів») та пл. Петрушевича. За словами головного спеціаліста управління транспорту та зв’язку ЛМР Леоніда Ульянченка, у результаті перевірки таксистів, що зустрічались на дорозі, Укртрансінспекцією було складено два акти про порушення законодавства про автомобільний транспорт та протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 КУпАП. Таким чином, водіїв таксі, які надають послуги з перевезень людей без ліцензії, очікує адміністративне стягнення.

Нагадаємо, відповідно до розробленого на три місяці графіка здійснення рейдів, виїзди здійснюватимуть 2-4 рази на місяць. Окрім цього, відбуватимуться і позапланові перевірки.

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі

 


Administrator, 06-08-2014, hits: 4483
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.