Home arrow Analytics, Publications, TV arrow У Львові група, що контролює таксоперевезення, уже впіймала перших порушників
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

У Львові група, що контролює таксоперевезення, уже впіймала перших порушників

Print E-mail

 Під час першого рейду, під час якого працівники управління транспорту та зв’язку ЛМР спільно з ДАІ та Укртрансінспекцією патрулювали частину Львова з метою виявлення нелегальних водіїв таксі, було складено два акти про порушення законодавства про автомобільний транспорт та протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 КУпАП.

Про це повідомив головний спеціаліст управління транспорту та зв’язку ЛМР Леонід Ульянченко, інформує прес-служба Львівської міськради.

Як йдеться у повідомленні, згідно з розпорядженням мера, у місті створено мобільну групу з питань здійснення контролю за таксомоторними перевезеннями. Вона перевіряє документи перевізників і виявляє серед них нелегальних.

Відтак, на початку цього тижня відбувся перший рейд вул. Чернівецькою, просп. Чорновола (біля готелю «Львів») та пл. Петрушевича. За словами головного спеціаліста управління транспорту та зв’язку ЛМР Леоніда Ульянченка, у результаті перевірки таксистів, що зустрічались на дорозі, Укртрансінспекцією було складено два акти про порушення законодавства про автомобільний транспорт та протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 КУпАП. Таким чином, водіїв таксі, які надають послуги з перевезень людей без ліцензії, очікує адміністративне стягнення.

Нагадаємо, відповідно до розробленого на три місяці графіка здійснення рейдів, виїзди здійснюватимуть 2-4 рази на місяць. Окрім цього, відбуватимуться і позапланові перевірки.

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі

 


Administrator, 06-08-2014, hits: 4533
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.