Home arrow Analytics, Publications, TV arrow У Львові таксистам заборонили наперед називати вартість поїздки
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

У Львові таксистам заборонили наперед називати вартість поїздки

Print E-mail

 Тепер львів’яни не матимуть змоги отримати інформацію про вартість проїзду у таксі перед поїздкою. Як виявилось, служби таксі, які називають вартість перевезення до поїздки, вважаються нелегальними. Відтак перевізники, які мають ліцензію, називатимуть ціну лише після поїздки, відповідно до даних лічильника.

Про це сьогодні, 1 серпня, під час прес-конференції розповів представник Укртрансінспекції Володимир Гавуляк.

За його словами, усі служби таксі, повинні відповідати низці вимог та мати усе необхідне обладнання і документи, що засвідчують ліцензію. Окрім того, вартість проїзду повинна оголошувутись водієм після прибуття на місце, згідно з даними лічильника та діючими у службі тарифами.

«Ми можемо вести обговорення тільки в межах закону, в першу чергу, це вимоги, що стосуються обладнання таксомотора, зокрема, таксометра. Тому наразі ми не можемо вести обговорень, як проводиться оплата. Є покази таксометру, згідно з яким вона здійснюється», – зазначив Володимир Гавуляк.

Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир розповів, що немає жодного механізму, відповідно до якого вартість поїздки можна буде «прикинути».

«Єдиним виходом є зайти на сайт перевізника, ознайомитись із тарифами – скільки гривень коштує один кілометр і порахувати скільки кілометрів є від точки А до точки Б», – пояснив він.

Як повідомляв ZAXID.NET, у липні цього року міський голова Андрій Садовий прийняв дві ухвали, згідно з якими у Львові впорядкують зупинки таксі та будуть боротись із нелегальними перевізниками. Останніми можна вважати таких, які діють без відповідних дозвільних документів, ліцензії, а також без лічильника. Відтак до нелегалів можна зачислити ті служби таксі, які одразу називають фіксовану вартість поїздки.

 

Першоджерело

Обговорення цієї теми у форумі


Administrator, 02-08-2014, hits: 4311
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.