Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow Із серпня у Львові шукатимуть нелегальних таксистів
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Із серпня у Львові шукатимуть нелегальних таксистів

Версия для печати Отправить на e-mail

 Згідно з розпорядженням мера, у місті створено мобільну групу з питань здійснення контролю за таксомоторними перевезеннями. Вона перевірятиме документи перевізників і виявлятиме серед них нелегальних. Наступного понеділка – перша перевірка. Про це повідомили в управлінні транспорту та зв'язку Львівської міськради.

Відтак, було розроблено графік здійснення рейдів на 3 місяці, за яким працівники управління транспорту та зв'язку ЛМР спільно з ДАІ та Укртрансінспекцією патрулюватимуть усе місто.
На перевізників без ліцензії очікуватиме покарання.


При відсутності документів, видаватимуть офіційне попередження. Якщо ж за місяць-два подібне повториться вдруге, то перевізник буде змушений заплатити штраф", - зазначив Олег Партика, провідний спеціаліст, інженер відділу транспорту управління транспорту та зв'язку ЛМР.
Виїзди здійснюватимуть 2-4 рази на місяць, згідно з графіком. Окрім цього, відбуватимуться і позапланові перевірки.

Первоисточник

Обсуждение этой темы на форуме


Administrator, 30-07-2014, hits: 4254
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.