Главная arrow Общественные объединения arrow УТМА arrow ВГО «УТМА» позитивно оцінює перші кроки нового керівництва Мінінфраструктури та Укртрансінспекції
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 
Главная
Публичные заявления министра инфраструктуры
Общественные объединения
Каталог такси в Украине
Таксометры (счётчики) для такси
Продажа и сервис таксометров
Полезные решения, оборудование
Легализация частного такси
Нормативная база, ПДД
Официальные разъяснения
Официальные "разборки"
Нормативные новости
Аналитика, публикации и ТВ
О такси за рубежом
Происшествия, ДТП с такси
Пассажирам о такси
Не только за рулём и клавой
Всякая всячина
Правовая защита водителей
Автомобили для такси
Калькулятор себестоимости
Таксо-дискотека
Приколы от такси
Фотогалерея такси
Автоэротика (вход)
Рекламодателям
Архив публикаций
Обмен ссылками с Таксопорт™
О проекте Портал Таксопорт™
Обратная связь
Содержимое основных разделов
Поиск по содержимому
Архив предложений в нормативку
Архив инициативы ВАСП

Последние 20 ответов в таких темах форума:

ВГО «УТМА» позитивно оцінює перші кроки нового керівництва Мінінфраструктури та Укртрансінспекції

Версия для печати Отправить на e-mail

 Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Українська таксомоторна асоціація» Андрій Антонюк звернувся з листом до Міністра Інфраструктури України Максима Бурбака щодо нагальної необхідності легалізації ринку таксі в Україні.

«Станом на 01.06.2014 р. у сфері легкових автомобільних перевезень близько 95 % учасників таксомоторного ринку країни знаходяться в тіні, так як здійснюють перевезення пасажирів без дотримання вимог чинного законодавства України. При цьому оборот тіньового ринку легкових автомобільних перевезень в масштабах країни складає більше 20 млрд. грн. на рік.

Зважаючи на те, що сфера таксомоторних перевезень в місті Києві та Україні набула дуже небезпечних обсягів, як для життя та здоров’я громадян (небезпечний технічний стан автомобілів, непрофесійність водіїв), так і для держави — збільшення нелегальних перевізників та посередників, які порушують елементарні правила безпеки перевезень, ігнорують права пасажирів, не сплачують податки, що призводить до суттєвих втрат бюджету України у розмірі понад 1,5 млрд. гривень щорічно, створюють недобросовісне неконкурентне середовище по відношенню до легальних та сумлінних перевізників.

В інтересах забезпечення безпеки пасажирів та захисту прав споживачів послуги, вже протягом багатьох років виникла гостра необхідність державного регулювання ринку перевезень на таксі в Україні та контролю за діяльністю нелегалів.

ВГО «УТМА» та переважна більшість легальних перевізників на таксі позитивно сприйняла ініціативу Управління Укртрансінспекції у м. Києві щодо проведення регулярних зустрічей столичних перевізників на таксі та керівництва Управління Укртрансінспекції у м. Києві і посилення державного контролю за порушниками законодавства у сфері таксомоторних перевезень.

Уже протягом двох тижнів працівники столичного територіального органу Укртрансінспекції спільно з представниками ДАІ у м. Києві успішно проводять рейдові перевірки перевізників на таксі в районі Центрального залізничного вокзалу, аеропортів.

Ми вітаємо перші кроки нового керівництва Мінінфраструктури та Укртрансінспекції щодо легалізації ринку таксі у м. Києві та звертаємося до Вас з пропозицією поширити на інші регіони України ефективну практику проведення спільних нарад перевізників на таксі та представників Укртрансінспекції і здійснення рейдових перевірок перевізників на таксі працівниками Укртрансінспекції та Державної автомобільної інспекції з метою подальшої легалізації ринку таксі в Україні та виявлення недобросовісних перевізників, які здійснюють свою діяльність нелегально» — йдеться в листі Голови правління ВГО «УТМА» Андрія Антонюка.

UTMA

 ВГО УТМА

Обсуждение этой темы на форуме

 


Administrator, 25-06-2014, hits: 6873
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.