Home arrow Taxi incidents, traffic accidents arrow Розстріляли автомобіль таксі
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Розстріляли автомобіль таксі

Print E-mail
 У вечірньому випуску програми Костянтина Стогнія « Надзвичайні новини » від 19 лютого розміщено сюжет про два збройні напади в центрі Києва , практично біля стін столичного Управління Внутрішніх Справ . У результаті одного з них загинув журналіст газети "Вести" В'ячеслав Веремій .

Приблизно в тому ж місці , в ніч з 18 на 19 лютого, в момент загострення соціально- політичного протистояння , що розгорівся в столиці України , відбувся напад на автомобіль служби «Еліт- таксі».
Водій автомобіля Chevrolet Lacetti , виконуючи подачу на замовлення , зупинився на світлофорі в районі Київського міського УВС. Перед ним , на червоне світло зупинився один автомобіль , а ззаду позашляховик. У якийсь момент таксист почув ззаду гучні хлопки і істеричний крик жінки. Молоді люди в спортивному одязі з бітами агресивно атакували позашляховик. Таксист почав сигналити , щоб привернути увагу і отримати можливість виїхати із зони небезпечної близькості до нападників . Так само, в ефір був поданий умовний сигнал «Байкал ». У безпосередній близькості від автомобіля таксі пролунали звуки пострілів , на кришку багажника впав і спрацював вибуховий пристрій , кілька куль потрапили в задню частину автомобіля. Сильний удар розбив заднє скло. Одна з куль , виявлених пізніше в багажнику автомобіля , виявилася схожою на кулю бойової вогнепальної , а не травматичної зброї.

Коли перший автомобіль проїхав вперед , таксисту вдалося вивернути і від'їхати від небезпечного місця в сторону п'ятизіркового готелю. Через деякий час до місця події , за умовним сигналом , під'їхали інші таксомотори . Люди в міліцейській формі , що підійшли на місце події , відмовилися оформляти матеріали , мотивуючи свої дії тим , що ніхто розбиратися не буде , і наполегливо рекомендували роз'їжджатися щоб не ускладнювати і без того складну ситуацію.
 
 

 
 


Портал « ТАКСОПОРТ» стурбований тим , що на вулицях столиці проявляється нічим невмотивована агресія , гинуть люди , отримують поранення випадкові люди , наносяться пошкодження майну громадян. Водії таксі , у зв'язку зі специфікою роботи , завжди знаходяться на самоті і в більшості випадків не можуть ефективно протистояти нападникам. У критичних ситуаціях рахунок йде на секунди . В умовах , коли в хід пішли біти і вогнепальна зброя , шанси отримати своєчасну допомогу зводяться до нуля. Ми звертаємося до всіх громадян України утриматися від застосування будь-якого насильства щодо водіїв таксі та їх майна . Не дивлячись на ті чи інші політичні симпатії таксистів , люди знаходяться на роботі. Нині , практично кожен водій таксі живее, що називається, «з коліс». Більшість з них змушені виїжджати працювати , щоб прогодувати свою сім'ю. Вони не можуть не працювати і чекати поки ситуація заспокоїться ! Ми переконливо наполягаємо на тому , щоб перевізники мали можливість спокійно виконувати свою роботу , забезпечуючи потреби жителів Києва в транспортних послугах .


Так само , хотілося б порадити таксистам утриматися від дискусій з пасажирами , перехожими , правоохоронними органами з питань політики і методів виходу з кризи. Ситуація залишається складною , на вулицях в надлишку людей , які накачані пропагандистськими матеріалами, і їхні негативні емоції потребують об'єкт для виходу агресії. Не варто ризикувати своїм здоров'ям і життям заради суперечок з незнайомими людьми. Так само, бажано утриматися від поїздок у гарячі точки міста. Ви на роботі , а значить необхідно дотримуватися здорової обережності , адже всіх вас чекають вдома рідні люди.

Обговорення цієї теми на форумі


Administrator, 20-02-2014, hits: 7400
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.