Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow ПСТУ категорично засуджує протиправні дії влади
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

ПСТУ категорично засуджує протиправні дії влади

Версия для печати Отправить на e-mail
 Заява Професійної спілки таксистів України

Профспілка таксистів України протягом десятиліття свого існування довела, що вільні люди, самоорганізовані знизу, заради захисту свого права на вільну працю – велика сила.

До сьогодні ПСТУ  стояла осторонь будь-яких політичних конфліктів, адже профспілка об’єднує людей різних політичних поглядів.

Проте, в ніч на 30 листопада 2013 року під приводом підготовки до новорічних свят влада вдалася до нахабного, нечуваного розгону мирної акції громадян (студентів) України на Майдані Незалежності з перевищенням службових повноважень із застосуванням зброї, яка призвела до тяжких наслідків – травмування людей.

Профспілка таксистів України категорично засуджує протиправні дії влади та її спецпідрозділів міліції на Майдані Незалежності, які нахабно порушують права громадян України на вільне волевиявлення.

Вимагаємо негайного розгляду протиправних  подій спецпідрозділів міліції на Майдані в ніч на 30 листопада на засіданні Ради національної безпеки та оборони України з прийняттям жорстких кадрових та інших рішень, які забезпечать спокій та злагоду в українському суспільстві.

Вимагаємо від Генеральної прокуратури перевірити правомірність залучення в місто Київ керівництвом МВС України спецпідрозділів „Беркут” та військових спецпідрозділів внутрішніх військ з інших регіонів України.

ПСТУ підтримує громадянську позицію української молоді та інших прогресивних сил українського суспільства, які прикладають зусиль до реалізації проголошеного нашою державою курсу на європейську інтеграцію.


За Вашу і нашу свободу!


Голова ПСТУ      Василь Попик

Бланк списка в підтримку заяви ПСТУ

Першоджерело

Обговорення цієї теми на форумі


Administrator, 07-12-2013, hits: 5147
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.