Home arrow Analytics, Publications, TV arrow ПСТУ категорично засуджує протиправні дії влади
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

ПСТУ категорично засуджує протиправні дії влади

Print E-mail
 Заява Професійної спілки таксистів України

Профспілка таксистів України протягом десятиліття свого існування довела, що вільні люди, самоорганізовані знизу, заради захисту свого права на вільну працю – велика сила.

До сьогодні ПСТУ  стояла осторонь будь-яких політичних конфліктів, адже профспілка об’єднує людей різних політичних поглядів.

Проте, в ніч на 30 листопада 2013 року під приводом підготовки до новорічних свят влада вдалася до нахабного, нечуваного розгону мирної акції громадян (студентів) України на Майдані Незалежності з перевищенням службових повноважень із застосуванням зброї, яка призвела до тяжких наслідків – травмування людей.

Профспілка таксистів України категорично засуджує протиправні дії влади та її спецпідрозділів міліції на Майдані Незалежності, які нахабно порушують права громадян України на вільне волевиявлення.

Вимагаємо негайного розгляду протиправних  подій спецпідрозділів міліції на Майдані в ніч на 30 листопада на засіданні Ради національної безпеки та оборони України з прийняттям жорстких кадрових та інших рішень, які забезпечать спокій та злагоду в українському суспільстві.

Вимагаємо від Генеральної прокуратури перевірити правомірність залучення в місто Київ керівництвом МВС України спецпідрозділів „Беркут” та військових спецпідрозділів внутрішніх військ з інших регіонів України.

ПСТУ підтримує громадянську позицію української молоді та інших прогресивних сил українського суспільства, які прикладають зусиль до реалізації проголошеного нашою державою курсу на європейську інтеграцію.


За Вашу і нашу свободу!


Голова ПСТУ      Василь Попик

Бланк списка в підтримку заяви ПСТУ

Першоджерело

Обговорення цієї теми на форумі


Administrator, 07-12-2013, hits: 5207
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.