Home arrow Taxi incidents, traffic accidents arrow У Харкові патруль ДСО врятував водія таксі від зухвалого нападу 19-річного буяна
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

У Харкові патруль ДСО врятував водія таксі від зухвалого нападу 19-річного буяна

Print E-mail
 У Харкові опівночі оператор таксі зателефонувала до чергової частини спецпідрозділу груп затримання Державної служби охорони з повідомленням, що таксист потребує допомоги правоохоронців.

Прибувши на місце події, бійці ДСО побачили двох громадян, котрі з’ясовували стосунки за допомогою кулаків - молодик оскаженіло лупцював старшого чоловіка, який виявився водієм таксі.

Помітивши людей у формі, бешкетник кинувся тікати, та вже за кілька метрів міліціонери його наздогнали і посадили до службового автомобіля ДСО, щоб доставити до районного відділу міліції. Водієві таксі, який отримав тілесні ушкодження, держохоронці негайно викликали бригаду швидкої медичної допомоги, стан його здоров’я наразі задовільний.

З’ясувалось, що 19-річний парубок за допомогою погроз таксистові хотів безкоштовно кудись поїхати, та водій відповів відмовою, тож агресивний пасажир почав добиватися свого кулаками.

УДСО при ГУМВС України в Харківській області

Першоджерело

Обговорення цієї теми на форумі


Administrator, 28-11-2013, hits: 3206
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.