Home arrow All sort of things arrow ДАІ закликає водіїв пильнувати на дорозі через погіршення погоди
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

ДАІ закликає водіїв пильнувати на дорозі через погіршення погоди

Print E-mail

 ДАІ України закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом Державтоінспекція України попереджає водіїв про ускладнення руху на автошляхах через погіршення погодних умов протягом найближчих трьох діб.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Департаменту ДАІ МВС України, за інформацією Гідрометцентру України, 2 жовтня у південній та східній частинах, 3-4 жовтня і в Дніпропетровській, Полтавській та Кіровоградській областях складні погодні умови: сильні дощі (2 жовтня в Криму та на Херсонщині дуже сильні дощі, 3 жовтня в горах Криму, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській та Харківській областях дощ з переходом у мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, короткочасне утворення снігового покриву); пориви північно-східного вітру 17-22 м/с.

Вночі в Україні, крім півдня, заморозки на поверхні грунту 0-7°, місцями в повітрі 0-5°. На тему: Синоптики обіцяють сходу України сніг вже за кілька днів У зв’язку з чим ДАІ України закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху. "Не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь безпечної дистанції та правил паркування, з особливою обережністю рухайтеся по мостам та естакадах, відмовтеся від ризикованих маневрувань, а в умовах недостатньої видимості, обов’язково рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями", - наголосили в ДАІ.

Першоджерело


Administrator, 02-10-2013, hits: 3958
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.