Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow «Те, що у нас сьогодні діється, – це не по-європейськи»
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

«Те, що у нас сьогодні діється, – це не по-європейськи»

Версия для печати Отправить на e-mail

Михайло Бродський: «Наведення порядку на ринку таксі ми ініціювали ще три роки тому! Те, що у нас сьогодні діється, – це не по-європейськи»

Держпідприємництво ініціювало проведення круглого столу щодо обговорення розробленого Українською Таксомоторною Асоціацією за участю Федерації роботодавців України проекту Закону України «Про перевезення на таксі та перевезення на замовлення» (реєстраційний № 2393а від 21.06.2013).

На засіданні були присутні представники Мінінфраструктури, Міндоходів, Держспоживнагляду, Державтоінспекції, Антимонопольного комітету, Мінекономіки, КМДА, Мінюсту, а також суб’єкти господарювання, які здійснюють перевезення на таксі.

«Наведення порядку на ринку таксі ми ініціювали ще три роки тому! Те, що у нас сьогодні діється,  – це не по-європейськи. У першу чергу, ми повинні дбати про захищеність перевізників та громадян, які користуються їхніми послугами», – зазначив на початку наради Голова Держпідприємництва Михайло Бродський.

Мінінфраструктури висловило свою позицію, що Урядом повинен бути розроблений окремий нормативно-правовий акт, який регулює сферу перевезень на таксі. Це дасть змогу впорядкувати діяльність учасників ринку перевезень на таксі. За даними відомства, легально на ринку працюють 23% перевізників з ліцензійними картками.

Михайло Бродський наголосив на необхідності впровадження місцевого регулювання тарифів на послуги з перевезення на таксі. «В усьому світі тариф на таксі регулюється місцевими органами влади. В Україні ж відсутній єдиний тарифний механізм визначення вартості проїзду на таксі, єдиний тариф посадки, відстані та часу», – зауважив Голова Служби.

Особливу увагу учасники засідання звернули на питання запровадження попередньої атестації водіїв таксі, відповідальності перевізника за життя та здоров’я пасажирів, а також механізму безготівкової форми розрахунків за послуги з перевезення на замовлення.

За результатами обговорення даної проблеми, було вирішено провести нараду із керівниками профільних регуляторів та представниками легальних перевізників – ініціаторами законопроекту для розгляду та концептуального узгодження позицій щодо окремих положень законопроекту.

Першоджерело

Обговорення цієї теми на форумі

Детальніше про круглий стіл незабаром, на головній сторінці "Таксопорту".


Administrator, 01-08-2013, hits: 8650
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.