Home arrow Analytics, Publications, TV arrow КМДА хоче вигнати нелегальних таксистів з Вокзальної площі
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

КМДА хоче вигнати нелегальних таксистів з Вокзальної площі

Print E-mail
 Київська міськдержадміністрація має намір впорядкувати рух автотранспорту на Вокзальній площі в столиці. Зокрема, звільнити площу від нелегальних перевізників.

Як повідомила прес-служба міськдержадміністрації, вирішено створити робочу групу, яка займеться впорядкуванням руху на Вокзальній площі у Києві.

"Ми дійшли висновку, що потрібно чітко розмежувати транспортні потоки. Пропонується зробити чотири смуги заїзду на Вокзальну площу: одна для заїзду на парковку, друга - для комунального транспорту, решта - для киян, які проводжають чи зустрічають близьких, і транзитного транспорту. Все ж нелегальні перевізники повинні бути винесені за межі території вокзалу ", - цитується в повідомленні заступник голови міськдержадміністрації Михайло Костюк.

За його словами, при розробці проекту КМДА буде орієнтуватися на організацію руху автотранспорту біля нового терміналу Міжнародного аеропорту "Київ".

Проект також передбачає упорядкування стихійної парковки біля Південного залізничного вокзалу, що призводить до утворення заторів.

Протягом тижня робоча група повинна прийти до спільного рішення щодо організації дорожнього руху, після чого буде замовлено відповідний проект.

Першоджерело

Обговорення цієї теми на форумі


Administrator, 16-07-2013, hits: 6305
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.