Главная arrow О такси за рубежом arrow У Брюсселі страйкують таксисти
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

У Брюсселі страйкують таксисти

Версия для печати Отправить на e-mail
 Водії вимагають звільнити їх від регіонального податку і захистити від недобросовісних колег-конкурентів.

Кілька сотень водіїв таксі зібралися в Брюсселі на акцію протесту. Планується, що автоколона таксі проїде від Південного вокзалу бельгійської столиці у напрямку до будівлі уряду. У зв'язку з цим поліція заздалегідь попередила всіх городян про можливі затори на шляху проходження колони.

Серед основних вимог таксистів - звільнення від регіонального податку. Крім того, водії просять захистити їх від недобросовісної конкуренції з боку колег. До того ж водії таксі домагаються того, щоб їх безпека забезпечувалася краще. Так само, як і безпека водіїв бельгійських автобусів. Саме водії таксі часто стають жертвами пограбування.

У свою чергу бельгійський уряд заявив, що після попередньої акції таксистів у січні цього року вже з'явилась низка заходів для їх підтримки. Зокрема, підвищили тарифи на послуги таксі, виділили більше спеціалізованих місць стоянок і дозволили таксистам їхати по смузі, відведеній для автобусів, повідомили РИА Новости.

Першоджерело

Обговорення цієї теми на форумі


Administrator, 19-06-2013, hits: 8878
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.