Home arrow Analytics, Publications, TV arrow У львівському аеропорту запрацювало нове таксі
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

У львівському аеропорту запрацювало нове таксі

Print E-mail
 Українське підприємство ТзОВ "Белтрейд-Україна" почало надавати послуги з таксомоторних перевезень на території, прилеглій до нового аеровокзалу ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького з 1 червня 2013 року.

Про це Львівським новинам онлайн повідомили у ДП МА "Львів" ім. Данила Галицького.

За інформацією керівництва летовища, конкурс на визначення агента з координації діяльності між підприємствами-перевізниками щодо надання інформаційно-диспетчерських послуг, здійснення таксомоторних перевезень на території біля нового терміналу аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького, відбувся 15 лютого цього року.

Участь у конкурсі взяли два претенденти. Переможцем визначили українське підприємство ТзОВ "Белтрейд-Україна".

"Підприємство здійснюватиме таксомоторні перевезення на автомобілях класу "С", "D", "Е" та мікроавтобусах із загальним строком експлуатації не більше семи років, -- повідомили в аеропорту. -- ТзОВ "Белтрейд-Україна" почало надавати послуги з таксомоторних перевезень з 1 червня 2013-го".

Нагадаємо, під час сесії Львівської міської ради депутат Євген Білінський заявив, що біля нового терміналу летовища працюють таксисти-нелегали, які надають неякісні послуги.

В аеропорту запевнили, що "проблеми, пов'язані з діяльністю  нелегальних таксистів, аеропорт вирішуватиме шляхом виділення паркувальних місць для транспортних засобів офіційного перевізника та незалежного і систематичного інформування пасажирів та гостей аеропорту про послуги, які надає агент із здійснення таксомоторних перевезень".

Як повідомили в аеропорту, зауваження та скарги на неякісне надання послуг таксі необхідно направляти на електронну скриньку This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Першоджерело

Обговорення цієї теми на форумі


Administrator, 13-06-2013, hits: 6804
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.