Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow Перевізники погрожують страйками через новий закон
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Перевізники погрожують страйками через новий закон

Версия для печати Отправить на e-mail
 Про це 22 травня Про це 22 травня на прес-конференції заявив голова Асоціації Вільних профспілок автотранспортників України Андрій Корчинський.

За його словами, 21 травня у Львові відбувся круглий стіл за участю представників Асоціації вільних профспілок автотранспортників України, ВГО «Українське таксі», Вільної профспілки «АвтомобілістУкраїни», ГО «ТаксіСтолиці», Професійної спілки таксистів України, Української таксомоторної асоціації, Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників, громадських та профспілкових об’єднань, підприємців таперевізників, які надають послуги в автомобільній галузі.

«На засіданні круглого столу було прийнято рішення про організаційного комітету з підготовки до створення страйкового комітету. Усім учасникам надана пропозиція до 25 травня обговорити ситуацію у своїх трудових колективах, організаціях», – повідомив Корчинський.

За його словами, перевізники планують проведення попереджувальних акцій протесту, у разі необхідності – всеукраїнського страйку.

«Ми готували попереджувальну акцію на 25 травня у двох містах Києві та Львові, однак ми прийняли рішення, що страйк має бути загальноукраїнським, задіяні до нього мають бути вантажні, пасажирські перевізники і таксисти, хочемо залучити всі області. Частина автомобілів поїде на Київ. Страйки у підтримку будуть проходити на місцях», – розповів Корчинський.

Як підкреслив голова АВПАУ, у законопроекті мають бути враховані інтереси самозайнятого та приватного перевізника та створені умови для легального входження його на ринок, а також внесено окремий розділ про внутрішні перевезення легковими автомобілями та таксі.

Первоисточник

Комментарий "ТАКСОПОРТА" Более подробно, о событиях предшествующих появлению планов проведения забастовки, будет рассказано в ближайшее время.

Обсуждение этой темы на форуме


Administrator, 23-05-2013, hits: 7688
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.