Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Перевізники погрожують страйками через новий закон
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Перевізники погрожують страйками через новий закон

Print E-mail
 Про це 22 травня Про це 22 травня на прес-конференції заявив голова Асоціації Вільних профспілок автотранспортників України Андрій Корчинський.

За його словами, 21 травня у Львові відбувся круглий стіл за участю представників Асоціації вільних профспілок автотранспортників України, ВГО «Українське таксі», Вільної профспілки «АвтомобілістУкраїни», ГО «ТаксіСтолиці», Професійної спілки таксистів України, Української таксомоторної асоціації, Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників, громадських та профспілкових об’єднань, підприємців таперевізників, які надають послуги в автомобільній галузі.

«На засіданні круглого столу було прийнято рішення про організаційного комітету з підготовки до створення страйкового комітету. Усім учасникам надана пропозиція до 25 травня обговорити ситуацію у своїх трудових колективах, організаціях», – повідомив Корчинський.

За його словами, перевізники планують проведення попереджувальних акцій протесту, у разі необхідності – всеукраїнського страйку.

«Ми готували попереджувальну акцію на 25 травня у двох містах Києві та Львові, однак ми прийняли рішення, що страйк має бути загальноукраїнським, задіяні до нього мають бути вантажні, пасажирські перевізники і таксисти, хочемо залучити всі області. Частина автомобілів поїде на Київ. Страйки у підтримку будуть проходити на місцях», – розповів Корчинський.

Як підкреслив голова АВПАУ, у законопроекті мають бути враховані інтереси самозайнятого та приватного перевізника та створені умови для легального входження його на ринок, а також внесено окремий розділ про внутрішні перевезення легковими автомобілями та таксі.

Первоисточник

Комментарий "ТАКСОПОРТА" Более подробно, о событиях предшествующих появлению планов проведения забастовки, будет рассказано в ближайшее время.

Обсуждение этой темы на форуме


Administrator, 23-05-2013, hits: 7795












   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)






Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.