Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow Столичний ринок таксі легалізують
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Столичний ринок таксі легалізують

Версия для печати Отправить на e-mail

 Міська влада має намір активно взятися за наведення порядку на ринку таксі, повідомив в ефірі телеканалу “Київ” голова КМДА Олександр Попов. “Приблизно два тижні тому ми відновили наші консультації з асоціаціями, які займаються темою таксомоторів, і домовилися, що найближчим часом ми зможемо скоригувати наші спільні плани по легалізації цього бізнесу, привести його в порядок, в тому числі і реагування на будь-які виклики. Я вважаю, що це станеться десь у кінці цього тижня. Ми маємо дуже негативний приклад, коли у зв’язку з випаданням снігу транспорт мав збої, і ціни на перевезення різко піднялися.

Це ненормальна ситуація. Я вважаю, що місто повинно мати нормативну законодавчу базу і так врегулювати ринок таксомоторних перевезень, щоб у нас ніколи не було спекуляцій на цінах. І, до речі, у нас є розуміння в цьому плані з тими, хто сьогодні працює легально”,— підкреслив Олександр Попов

Первоисточник

Обсуждение этой темы на форуме


Administrator, 08-04-2013, hits: 7637
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.