Home arrow Analytics, Publications, TV arrow На Sky Taxi від залізничного вокзалу Києва до аеропорту «Бориспіль»
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

На Sky Taxi від залізничного вокзалу Києва до аеропорту «Бориспіль»

Print E-mail

 Відтепер скористатися послугами Sky Taxi можуть не лише пасажири аеропорту «Бориспіль», а й мешканці та гості столиці. Офіційна служба таксі аеропорту обладнала стоянку у найбільш людному місці Києва — залізничному вокзалі. Орієнтовна вартість проїзду від залізничного вокзалу до аеропорту «Бориспіль» — 145 грн.

Автомобілі офіційної служби аеропорту «Бориспіль» розташовані на стоянці навпроти виходу з Центрального залізничного вокзалу. Машини Sky Taxi можна розпізнати по однаковому модельному ряду автомобілів представницького класу та характерному логотипу.

Тариф перевезення пасажирів у Sky Taxi складає 6,50 грн/км на відстань, що перевищує 10 км, 65 грн. — для поїздок на відстань до 10 км включно та 3,50 грн/км із міста до аеропорту «Бориспіль». Окремо враховується простій у заторах — 1 грн. за 1 хв (якщо автомобіль рухається із швидкістю менше ніж 5 км/год та при очікуванні пасажира).

Оплата за проїзд здійснюється після прибуття на місце призначення згідно з показниками лічильника. Водій обов’язково видає пасажирові чек, який підтверджує оплату за послуги.

Довідка

Проект «Таксі нового покоління» в аеропорту «Бориспіль» стартував 26 грудня 2011 року. Це єдина державна служба таксі в Україні, яка на сьогоднішній день залишається унікальною за якістю і безпекою обслуговування в сфері таксомоторних перевезень. За рік парк Sky Taxi укомплектували 110 новими автомобілями представницького класу, які мають характерний логотип. Протягом 2012 року попит на послуги Sky Taxi збільшився у 60 разів.

Першоджерело

Обговорення цієї теми на форумі


Administrator, 04-02-2013, hits: 9499
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.