Home arrow Analytics, Publications, TV arrow В Тернополі під виглядом “уніфікації” служби таксі хочуть “монополізувати” ринок?
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

В Тернополі під виглядом “уніфікації” служби таксі хочуть “монополізувати” ринок?

Print E-mail

 Як стало відомо express.te.ua, у Тернополі планують об`єднати компанії, що надають послуги таксі. Під єдиний формат автомобілів хочуть об`єднати компанії таксі в місті Тернопіль. На прототип автомобілів таксі в розвинутих європейських країнах, та найбільших столицях світу, автомобілі таксі в Тернополі також мають бути однієї марки та єдиного стандарту.

Зокрема серед авто котрі мають курсувати Тернополем розгядають варіанти автомобілів Опель, Рено. Особливу увагу приділяють варіанту купівлі новинки компанії Ford.

 

В автомобілях Форд замість звичних шашечок на даху над лобовим склом горить табло. Зелений колір сигналізує про те, що таксі вільне. Якщо автомобіль зайнятий, колір змінюється на помаранчевий.

Родзинка нового авто – електронний лічильник вартості поїздки і пройденого шляху, розташований між водієм і пасажиром. Якщо пасажиру наскучить дивитися у вікно, до його послуг 13-дюймовий сенсорний екран, по якому можна подивитися відео, отримати необхідну інформацію про місто або пройдений маршрут. Підключаючись за допомогою того ж дисплея до мережі Інтернет, водій завжди буде в курсі дорожньої обстановки та зможе обрати найоптимальніший маршрут.

Під капотом машини розташований чотирициліндровий силовий агрегат об’ємом в 2.0 літра і автоматична коробка передач. У міському режимі він витрачає близько 12 літрів на 100 км шляху, що на 30 відсотків менше порівняно із звичайними міськими таксі. Новий автомобіль економічний, місткий і має всі шанси на успіх.

Першоджерело

Обговорення цієї теми на форумі


Administrator, 21-01-2013, hits: 8417
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.