Home arrow All sort of things arrow Білка стала помічником таксиста
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Білка стала помічником таксиста

Print E-mail

 Незвичайне таксі курсує по вулицях Мінська: водій Петро Панкратов щодня виїжджає на роботу зі своїм домашнім вихованцем - білкою.

Звірятко з'явився у молодої людини, коли той служив у спецназі. Зараз же тварина супроводжує таксиста в усіх його рейсах і частенько просто спить на задньому сидінні або сидить у нього в кишені.

Про це маленькому бельчонка по кличці Масик начулися багато жителів міста, так як багатьом з них вже вдалося прокотитися в компанії цього звірка. За словами самого Петра Панкратова, Масик всюди супроводжує його, пише zoopicture. Зазвичай він сидить в кишені, коли він іде на роботу або в магазин. - У мене є ще рибки і кішка, але Білченя - рулить! - Говорить таксист.

Коли прапорщик Панкратов проходив службу в Мар'їній Гірці в спецназі, солдати якось принесли йому зовсім маленького слабенького і без свідомості бельчонка. Звірятко був зовсім крихітним - з пів-долоні. Молодий чоловік заходився виходжувати його: протягом двох тижнів він вигодовував його за допомогою шприца дитячої молочної сумішшю. Годувати бельчонка доводилося кожні 4 години, але вже зовсім скоро він зміцнів і став пити молоко самостійно. - Уже через місяць я став давати Масик насіння соняшнику, попередньо очистивши їх від шкаралупи, а вже потім коли у нього прорізалися зубки, почав гризти їх сам. Так у нас з ним і проходила служба - усюди разом, - розповідає молодий чоловік.

Удома він живе як звичайний домашній вихованець - без клітки. Засипати любить на грудях Петра, згорнувшись калачиком або на шафі. - Їсть разом зі мною. Обожнює фрукти, хліб, насіння, ну і звичайно горішки.

З військової служби Панкратов звільнився і влаштувався на роботу в таксі. Щоб не було проблем, таксист оформив бельчонка спеціальний ветпаспорт. - Тепер Масик став повноцінним громадянином, - сміючись, каже водій.

Першоджерело

Обговорення цієї теми на форумі


Administrator, 20-01-2013, hits: 5049
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.