Главная arrow Аналитика, публикации и ТВ arrow Україні загрожує дефіцит таксі
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Україні загрожує дефіцит таксі

Версия для печати Отправить на e-mail

 Таксисти переживають не найкращі часи - через кризу заробіток в секторі зменшився на чверть, а самі таксисти залишають свої робочі місця.

Друге півріччя 2012 року стало не дуже вдалим для українських таксистів - якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, то заробіток зменшився приблизно на чверть.

"По суті, через падіння заробітків таксистам або потрібно працювати понад покладеної норми, або звільнятися і шукати нову роботу", - зазначають у профспілці таксистів України.

Саме зниження рівня заробітку призвело до того, що в грудні українці зіткнулися в різким дефіцитом таксі.

Один зі столичних водіїв пояснив різкий спад в галузі просто: "В українців закінчилися гроші, криза настала".

"Зростання економіки сповільнюється, в країні починається стагнація. В нашій сфері також фіксується зниження рівня доходу. Ми змушені підвищувати ціни на послуги, щоб хоча б вийти в нуль", - відзначають експерти.

Крім того, в секторі пройшли масові скорочення. Причому ці скорочення можна назвати добровільним - за ініціативою самих таксистів. Не дивно, що через різке зниження рівня заробітної плати багато з них вирішили змінити сферу діяльності.
Першоджерело

Обговорення цієї теми на форумі


Administrator, 16-01-2013, hits: 7256
   
< Пред.   След. >
 

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

 

! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.