Home arrow About a Taxi Abroad arrow Тисячі таксистів страйкують у Франції, заблоковані дороги та аеропорти
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Тисячі таксистів страйкують у Франції, заблоковані дороги та аеропорти

Print E-mail

 Тисячі водіїв таксі у Франції проводять сьогодні страйк, блокуючи рух на автомагістралях і утруднюючи доступ до вокзалів та аеропортів, повідомляють місцеві ЗМІ

Згідно з повідомленням, невдоволення французьких таксистів викликано підвищенням «недобросовісної конкуренції» з боку мототаксі та туристичних компаній, які надають послуги перевезення - вони не платять тих же податків і відрахувань, що звичайні таксисти. Крім того, таксисти протестують проти наміру уряду узаконити тендери на організацію перевезення хворих з метою зниження цін, відзначає РІА Новини.

Як пише видання, раныше органи соціального страхування могли на свій розсуд  вибирати перевізників, і на спеціально обладнані таксі доводилося 31% перевезень хворих - трохи менше, ніж на автомобілі «швидкої допомоги» (37%).

За даними профспілок, від 600 до 800 машин таксі в четвер вранці зібралися в паризькому аеропорту Руассі (імені Шарля де Голля). Близько восьмої ранку (09.00 за Києвом) вони зі швидкістю равлика почали рух у бік столиці, час від часу зупиняючись і блокуючи дорогу. Очікується, що в центр Парижа вони прибудуть після полудня. Подібна акція проходить також в іншому столичному аеропорту - Орлі. Крім того, таксисти блокують автомобілі своїх колег, які не хочуть брати участь у страйку, не дозволяючи їм забирати клієнтів - у низці випадків їхні машини закидали яйцями і засипали борошном. Подібного прийому удостоїлися і водії мототаксі та компаній конкурентів, кілька разів на ситуацію втручалися співробітники поліції.

Акція протесту проходить у багатьох міст Франції. Більш ніж  800 автомобілів таксі спровокували величезні затори на дорогах Марселя, приблизно стільки ж блокують рух в Нанті - місті прем´єр-міністра Франції Жан-Марка Ейро, посаду мера він обіймав з 1989 року аж до свого призначення в уряд. Близько 300 машин беруть участь в акції в Ліоні, кілька сотень - у Тулузі, більш ніж 200 - в Ніцці.

Першоджерело


Administrator, 10-01-2013, hits: 10884
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.