Home arrow Analytics, Publications, TV arrow Увага, аеропорт "Бориспіль" перенесли.
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Latest 20 replies on forum:

Увага, аеропорт "Бориспіль" перенесли.

Print E-mail

 Іспанський викладач заплатив за послуги Sky Taxi, яким їхав від летовища до Подолу, 537 грн. У розрахунковому документі написано, що відстань між пунктами становить 127 км.

Про це написав викладач Могилянської школи журналістики Руслан Дейниченко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Увага, аеропорт "Бориспіль" перенесли. Тепер він знаходиться за 127 кілометрів від центру столиці. Принаймні, якщо вірити таксистам СКАЙ таксі. В суботу іспанський викладач нашої програми DFJ доїхав до Подолу за 537 грн", - написав він.

Руслан Дейниченко додав, що його колеги зв'язались зі службою таксі і там їм пообіцяли розібратись у ситуації і визначити водія за допомогою відео з камер спостереження.

 Варто додати, що сам чек, виданий іспанському викладачеві таксистом, виглядає дивно. У ньому зазначено, що здійснено три поїздки, хоча документ видали за одну.

На офіційному сайті служби таксі аеропорту "Бориспіль" тарифи на послуги розписані досить детально. Так, є два основні тарифи – "Оптимальний" та "Мінімальний". За першим вартість одного кілометру дороги становить 6,5 грн, другий застосовують у випаду поїздок на відстань до 10 км і ця послуга коштує 65 грн.

Диспетчер у службі Sky Taxi  сказала журналістові iPress.ua, що поїздка з аеропорту "Бориспіль" до вул. Волоської (Поділ) коштуватиме орієнтовно 240-250 грн.

"Ви ж будете їхати за таксометром", - додала диспетчер.

Аеропорт "Бориспіль" розташований за 29 км на південний схід від столиці та за 6 км від міста Бориспіль.

Sky Taxi - власне таксі аеропорту, яке почало працювати наприкінці 2011 року. Чиновники заявляли, що таксі створене спеціально до проведення в Україні Євро-2012, а в подальших планах у них була приватизація служби.

Згідно з озвученою керівництвом аеропорту інформацією, ставка водіїв Sky Taxi становить 3,5 тис грн, проте також передбачені виплати за хорошу роботу до 2,5 тис грн.

http://ipress.ua/

Відповідь Sky Taxi 

Що ж до ситуації, яка описана на фейсбук, ми проведемо службове розслідування протягом трьох днів після отримання письмового звернення до аеропорту. У випадку підтвердження факту несумлінності водія, ми компенсуємо витрати клієнта та застосуємо передбачені законодавством засоби впливу до нашого працівника.

На поширеному зображенні разом с описом ситуації в фейсбуку - "оперативний звіт", який не є фіскальним чеком. Справжній фіскальний чек виглядає так, як на зображенні, яке ми завантажили.

 

 
 
 
 

Administrator, 10-12-2012, hits: 7034
   
< Prev   Next >
 

Вход (кроме форума)


Lost Password?
No account yet? Register

 

! All rights reserved. Copying of materials or their parts without hiperlink to Portal Taxoport is forbidden.
Please Note: the point of view of administration can not coincide with opinion the authors of publications.