Головна arrow Таксометри (лічильники) для таксі
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

Оновлено 07 листопада  2009

Таксометри (лічильники для таксі)
ДАТЕКС від ТОВ Екселліо, м. Київ

- з чекодруком  "Екселліо ТА-55", без принтера "Екселліо ТА-55.01"

Таксометр (лічильник для таксі) Екселліо ТА-55

     Таксометр Екселліо ТА-55, та його модифікація  Екселліо ТА-55.01, що з'явились на ринку наприкінці 2008 початку 2009 років, являють собою компіляцію новітнього програмного забезпечення розробленого співробітниками компанії Екселліо (м. Київ) і модеренізованого апаратного виробу від болгарського Датекса. Ці прилади є  удосконаленими спадкоємцями широко використовуваних  і добре зарекомендувавших себе таксометрів Євро Такс EL. Маючи 100%-но подібну зовнішність, і по більшості комплектуючих - взаємозамінність із Євро Таксом EL, обладнані потужнішим процесором і більшим об'ємом пам'яті, що дозволило набагато розширити функціонал і врахувати максимум зауважень і побажань від експлуатаційників і менеджерів служб таксі, висловлених за останні роки на адресу Євро Такса EL.

    ***  докладний опис  ***  де купити, встановити, настроїти ***

- без принтера "Екселліо ТА-50" 
(з функцією "електронний чек")

Таксометр (лічильник для таксі) Екселліо ТА-50
     Недорогий, "бюджетний" таксометр Екселліо ТА-50 - черговий виріб модельного ряду від ТОВ Екселліо (м. Київ), заснований на апаратній розробці болгарської компанії Датекс - світового лідера по виробництву вимірювального і касового обладнання та новітньому програмному забезпеченню, розробленому співробітниками київської фірми Екселліо.
 
    Маючи всі програмні можливості свого "старшого брата" - таксометра Екселліо ТА-55, 50-ий значно дешевший, менший за розмірами, легший і при цьому має анітрохи не гірший, а по багатьом оцінкам - навіть більш привабливий дизайн.
 
     Ідентичність програмних настройок, роз'ємів , проводки , сигналів зайнятий/вільний і взаємозамінність багатьох вузлів дають можливість експлуатувати Екселліо ТА-50 паралельно з повнофункціональним побратимом ТА-55 індивідуальними перевізниками, таксопарками і службами таксі без шкоди для іміджу та практично без ризику можливих некоректностей при визначенні вартості поїздки з боку водія.

 

Таксометри ДАТЕКС УКРАЇНА від ТОВ ЕТС

- з чекодруком  "Євро Такс EL", без принтера "Євро Такс EL.01"
 
Таксометр (лічильник для таксі) Євро Такс EL

     Ця модель, розроблена та спроектована у 2003 році -  другий таксометр від АТЗТ Датекс Україна. Перша модель – Елтакс 01 ФТ завоювала популярність серед таксистів всієї України, завдяки надійності в роботі і простоті в експлуатації. Слід підкреслити, що модель апарату Евро Такс EL розроблялася, враховуючи п'ятирічний досвід роботи з таксометром Елтакс 01 ФТ, десятирічний досвід роботи з реєстраторами розрахункових операцій в цілому, на основі об'єктівніх побажань клієнтів.      Таксометр Евро Такс EL довгий час був  перспективним і багатофункціональним рішенням, що дозволяло максимально оптимізувати роботу таксомоторного підприємства та окремого таксі, за рахунок великого спектру опциональніх функцій.

***  докладний опис  ***   де купити, встановити, настроїти  ***

 


Таксометри UNS-TAXI.01 від НВФ Юнісістем

Таксометр "UNS-TAXI.01", принтер таксометра "UNS-TP"

Таксометр (лічильник для таксі) UNS-TAXI.01 Принтер таксометра (лічильника для таксі) UNS-TP

     UNS-TAXI.01 є засобом вимірювальної техніки і внесений до Державного Реєстру України (Сертифікат №UA-МІ/1-1945-2006 від 11.10.06р.). відповідає ДСТУ EN 50148-2001 “Таксометри електронні”, ГОСТ 18426-73 „таксометри автомобільні. Загальні технічні умови” а також Технічним вимогам до електронних таксометрів.

***  докладний опис  ***   де купити, встановити, настроїти  ***

 Додаткова пропозиція від НВФ "Юнісістем"

Автомобільний відеореєстратор X-Driven

  
x-driven автомобільний реєстратор
 
x-driven автомобільний реєстратор
"Чорна скринька" для вашого авто - X-Driven
 
    Автомобільний відеореєстратор X- Drіven на основі цифровий СMOS камери для ведення відеозапису руху транспортного засобу з наступним переглядом на персональному комп'ютері . Особливістю реєстратора є можливість записувати відео, аудіо, GPS координати і швидкість. Наявність внутрішньої SD картки пам'яті дозволяє зберегти до 8 год інформації. У базовій комплектації поставляється картка на 1 Гб із програмним забезпеченням.
 

Оновлено 07 листопада 2009

 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.