Головна arrow О проекте Портал Таксопорт™
 RSS Taxoport  Facebook Taxoport  Twitter Taxoport  VK 

Останні 20 відповідей в наступних темах форуму:

Прошёл год

Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Прошёл год после того как не стало создателя «ТАКСОПОРТА» Анатолия Витальевича Галазюка. Этот год был трудным для семьи Анатолия, ведь неожиданная потеря любимого человека это всегда невосполнимая утрата. Но жизнь продолжается и приходится мириться с тем, что судьба не всегда справедливо раздаёт радостные и печальные  события. К сожалению, мир устроен так, что нельзя заменить любящего мужа, понимающего отца, благодарного сына. В этот не простой год Надежду и Павла Галазюк постигла ещё одна утрата, умерла мама Анатолия Витальевича. Остаётся только выразить соболезнования, и пожелать семье Анатолия терпения в преодолении житейских трудностей.


Administrator, 30-08-2013, hits: 7190
Детальніше...
 

Про проект "Таксопорт"

Надрукувати Надіслати електронною поштою

Портал «ТАКСОПОРТ» створений Анатолієм Віталійовичем Галазюком в 2007 році, як віртуальна площадка для спілкування всіх, хто має відношення до ринку легкових перевезень на таксі та автомобілями на замовлення. За час існування порталу вдалося посісти гідне місце серед спеціалізованих професійних ресурсів і вийти на лідируючі позиції по профільному напрямку.


Administrator, 23-02-2013, hits: 7510
Детальніше...
 
 

Вхід (крім форуму)


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

! Всі права застережено. Цитування, копіювання матеріалів або їх частин без текстового посилання на Портал Таксопорт (для друкованих видань) або гіперпосилання на taxoport.com (для інтернет-ресурсів) заборонено. Примітка: точка зору адміністрації може не співпадати з думкою авторів публікацій.